گزارش کارآموزی در تعمیرگاه مجاز هیوندا

دانلود گزارش کارآموزی در تعمیرگاه مجاز هیوندا

گزارش کارآموزی در تعمیرگاه مجاز هیوندا

گزارش-کارآموزی-در-تعمیرگاه-مجاز-هیوندا

دانلود گزارش کارآموزی در تعمیرگاه مجاز هیوندا،
در قالب word و در ۵۸ صفحه، قابل ویرایش، شامل:

هزینه های پنهان
تحلیلی بر آزمونهای مجموعه بوستر
لقی حرکت میله ترمز
استاندارد KES D-C 65
کاربرد ابزارهای بهبود کیفیت
تفکیک پذیری
بررسی ترسیمی
پمپ ترمز
خطوط ترمز پمپهای دو مداره
بوستر خلائی
کمک بوستر به سیستم ترمز
تاثیر فشار عملکرد بوستر
نحوه ترمز گرفتن
اجزا ترمزبخشی از متن گزارش کارآموزی:
بسته بندی: 
بسته بندی قطعات و مجموعه های خودرو عمدتاً در کارتن مشمع و پالتهای چوبی انجام می شود و در مورد مجموعه های خودرو، این نوع بسته بندی بطور متوسط یک درصد هزینه فروش را به خود اختصاص می دهد و اگر فرض کنیم برای سالیانه یکصد و پنجاه هزار خودرو پراید ۵/۱ میلیون تومان به قطعات ساز در ازای تولید یکدستگاه خودرو پرداخت می شود، این رقم بالغ بر دو و یک چهارم میلیارد تومان خواهد بود.

البته هم خودروساز بیشتر از ۵/۱ میلیون تومان به قطعه ساز پرداخت می کند و هم در سال ۸۲ بیش از یکصد و پنجاه هزار پراید تولید خواهد شد و دست کم هزینه بسته بندی با این حساب معادل ۳۲۵ خودروی پراید خواهد بود. البته اگر هزینه های باز کردن بسته ها، انبارش و جابجایی کارتن ها، مشمع و پالتهای چوبی را به این معادله اضافه نماییم، این رقم خیلی بالاتر خواهد رفت.
 
طبق محاسبات ما اگر نظام بسته بندی قطعات تحویلی به خودروساز متحول شده و در بسته ها و پالتهای قابل برگشت به سازنده صورت گیرد، هزینه بسته بندی مجموعه ها به یک سوم هزینه های فعلی تقلیل خواهد یافت و این نوع بسته بندی از مبدل شدن مواد اولیه بسته بندی، کارتن ، مشمع و چوب  به زباله جلوگیری خواهد کرد و صرفه جوئی هایی که در حفظ محیط زیست از این راه صورت گیرد را می توان به مزایای بسته بندی قابل برگشت اضافه نمود. خودروساز نیروی انسانی قابل توجه ای صرف نظافت خرده چوب و میخ و مشمع و کارتن می کند که در صورت حذف آن سرعت کار نیز بالا می رود.

برای اینکه بتوان به اهمیت این صرفه جویی بیشتر پی برد، فرض کنید که اگر بخواهید با این پول در بخش قطعه سازی سرمایه گذاری کنید، می توان سالیانه حدود ۴۰ دستگاه CNC از نوع پیشرفته خریداری کرد که به اعتقاد ما این برای تولید بخش عمده ای از قطعات پراید باتیتراژ فعلی کفایت خواهد کرد و البته هر سال ۴۰  دستگاه دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد…
دانلود فایل

همکاری در فروش فایل

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x