کتابداری · دسامبر 29, 2021 0

کتاب کاندید مرگ

دانلود کتاب کاندید مرگ

فایل قابل ویرایش کتاب کاندید مرگ , ورد کتاب کاندید مرگ


کتاب کاندید مرگ

کتاب کاندید مرگ

کتاب-کاندید-مرگ

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب کاندید مرگ اثر میکی اسپیلین می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم  ۱۳۸صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب کاندید مرگ
تالیف: میکی اسپیلین
تعداد صفحه: ۱۳۸ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

در یکی از شبهای بهاری که باران شدیدی چون سیل از آسمان می ریخت اتومبیلم را در پارکینگ خیابان ۷۲ گذاشته و انتظار می کشیدم. آب از دو طرف جاده مثل سیل روان شده بود کسی را نمی دیدم؟ چند لحظه قبل در دفتر کار خودم بودم که خانمی به من تلفن کرده بود، خانم با هیجان در تلفن گفت ‘مرا خواهند کشت در خطر مرگ هستم مستر مایک مرا خلاص کنید…’ در جواب او گفتم ‘شما را نجات خواهم داد، خاطرتان آسوده باشد حرفه ی ما این است که به کمک کسانی که مورد خطر قرار گرفته اند بشتابیم.
درباره نویسنده:
میکی اسپلین خالق (شخصیت تلویزیونی مایک هامر ) و رمان های جذاب جنایی و پلیسی است. در سال ۱۹۴۷ چیزی نگذشت که میکی اسپلین به یکی از محبوبترین نویسندگان امریکایی بدل شد. نویسنده ای که آثارش در تیراژهای میلیونی به فروش میرفت. میکی اسپلین پول برایش خیلی مهم بود و میگفت من برای پول می نویسم!
دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد کتاب کاندید مرگ

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود کتاب کاندید مرگ , سایت کتاب کاندید مرگ , خرید کتاب کاندید مرگ , دانلود رایگان کتاب کاندید مرگ , فایل کتاب کاندید مرگ