کتابداری · دسامبر 29, 2021 0

کتاب هزار گلوله برای مایک هامر

دانلود کتاب هزار گلوله برای مایک هامر

فایل قابل ویرایش کتاب هزار گلوله برای مایک هامر , ورد کتاب هزار گلوله برای مایک هامر


کتاب هزار گلوله برای مایک هامر

کتاب هزار گلوله برای مایک هامر

کتاب-هزار-گلوله-برای-مایک-هامر

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب هزار گلوله برای مایک هامر اثر میکی اسپلین می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۱۳۰ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب هزار گلوله برای مایک هامر
تالیف: میکی اسپلین
تعداد صفحه: ۱۳۰ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

نگاهی به ساعت بزرگ (بار) انداختم. شش بعد از ظهر را نشان میداد. ساعت مچی ام را میزان کرده و بعد از اینکه آخرین لیوان خود را نوشیدم کلاهم را بر سر گذاشته و از آنجا بیرون آمدم! هوا با اینکه سرد بود دم کرده بنظر میرسید به همین جهت ترجیح دادم بارانی ام را نپوشیده و روی دستم بیاندازم. شهر مثل هميشه شلوغ و پر هیاهو بود، هیاهوئی که سالیان دراز بر این شهر حکمفرمایی داشت و شدت و قدرتش روز افزون بود.
درباره نویسنده:
میکی اسپلین خالق (شخصیت تلویزیونی مایک هامر) و رمان های جذاب جنایی و پلیسی است. در سال ۱۹۴۷ چیزی نگذشت که میکی اسپلین به یکی از محبوبترین نویسندگان امریکایی بدل شد. نویسنده ای که آثارش در تیراژهای میلیونی به فروش میرفت. میکی اسپلین پول برایش خیلی مهم بود و میگفت من برای پول می نویسم!
دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد کتاب هزار گلوله برای مایک هامر

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود کتاب هزار گلوله برای مایک هامر , سایت کتاب هزار گلوله برای مایک هامر , خرید کتاب هزار گلوله برای مایک هامر , دانلود رایگان کتاب هزار گلوله برای مایک هامر , فایل کتاب هزار گلوله برای مایک هامر