کتابداری · دسامبر 29, 2021 0

کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان

دانلود کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان

فایل قابل ویرایش کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان , ورد کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان


کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان

کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان

کتاب-اعدام-یک-جوان-ایرانی-در-آلمان

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان اثر امیر عشیری می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۴۶۵ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول:

عنوان: کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان
تالیف: امیر عشیری
تعداد صفحه: ۴۶۵ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰odpi | فوق العاده

خلاصه ایی از کتاب:
مدرسه ایران و آلمان سابق را تمام کرده بودم که به خیال مسافرت به اروپا افتاده بودم و بیش از هر نقطه دیگری به اروپا و آلمان علاقه داشتم و دلیل آنهم خیلی روشن بود.

درباره نویسنده:

امیر عشیری (زاده ۱۳۰۳ در تهران _ درگذشته ۲۷ خرداد ۱۳۹۵) نویسنده ایرانی بود برخی وی را پایه گذار ادبیات پلیسی در ایران می دانند. او همچنین در موضوعات تاریخی می نوشت. امیر عشیری، شهرت خود را با نوشتن پاورقی در دهه های سی تا پنجاه خورشیدی به دست آورد. پاورقی های عشیری در مجلاتی چون سپید و سیاه، روشنفکر  و تهران مصور به چاپ می رسید، اما عمده پاورقی های او در اطلاعات هفتگی منتشر می شد. نظرات متعدد و بعضا متعارضی درباره سبک و شیوا نگارش عشیری ابراز شده است برخی او را نویسنده ای بومی که ذاتا از استعداد نویسندگی  برخوردار بود دانسته اند و بعضی او را نویسنده ای مقلّد و پیرو آثار غربی ها خوانده اند. بسیاری از ایرانی ها او را《پدر ادبیات پلیسی》 ایران می دانند، محمد علی جمالزاده، پس از خواندن کتاب《سیاه خان》 آنچنان شیفته قلم او شده بود که او را 《الکساندر دوما》ی ایران نامیده بود.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان , سایت کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان , خرید کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان , دانلود رایگان کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان , فایل کتاب اعدام یک جوان ایرانی در آلمان