پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان eppt

رای post

دانلود پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان

فایل قابل ویرایش پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان , ورد پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان


پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان

پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان

پرسشنامه-صلاحیت-های-حرفه-ای-معلمان

توضیحات:
پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان، در قالب فایل word و در حجم 3 صفحه، شامل 39 سوال، به همراه راهنمای نمره گذاری، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی پرسشنامه و منبع مورد استفاده.

پرسشنامه ی حاضر با هدف تعیین صلاحیتهای حرفه ای معلمان (شناختی-مهارتی، نگرشی رفتاری و مدیریتی)  طراحی گردیده است. پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان، یک پرسشنامه­ محقق ساخته است که مؤلفه­ های اصلی آن برگرفته از تحقیق ملائی نژاد (1391) می ­باشد که در واقع مولفه ­های مذکور در بیشتر تحقیقات انجام شده در این زمینه تقریبا وجود دارد. سؤالات پرسشنامه مذکور از این دلالت ها استخراج شده است.
این پرسشنامه شامل 39 سوال است و دارای سه خرده مقیاس می‌باشد که 14 آیتم مربوط به صلاحیت شناختی، 9 آیتم مربوط به صلاحیت نگرشی و 16 آیتم مربوط به صلاحیت مدیریتی می‌باشد. در ضمن این پرسشنامه در یک پایان نامه کارشناسی ارشد نیز مورد استفاده قرار گرفته است که منبع مربوطه نیز در داخل فایل ذکر شده است.

این پرسشنامه به همراه راهنمای نمره گذاری، سئوالات
مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی و منبع مربوطه ارائه می
گردد.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان , سایت پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان , خرید پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان , دانلود رایگان پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان , فایل پرسشنامه صلاحیت های حرفه ای معلمان

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x