مدیریت · اکتبر 11, 2022 0

پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن) eppt

رای post

دانلود پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)

فایل قابل ویرایش پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن) , ورد پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)


پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)

پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)

پرسشنامه-سنجش-میزان-کارآفرینی-از-منظر-نهج-البلاغه-(مَکمَن)

توضیحات:
پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)،  در قالب pdf و در 6 صفحه شامل 20 سئوال برگرفته از 41 آموزه کتاب ارزشمند نهج البلاغه به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری و منبع مورد استفاده.

شخصی که قصد دارد اقدام کارآفرینانه انجام دهد و نیت کارآفرینی خود را به منصه ظهور برساند باید صاحب مهارتها و ویژگیهای شخصیتی ویژه ای باشد. به منظور برآورد میزان تطبیق مهارتها و ویژگیهای شخص با آنچه برای فرآیند کارآفرینی لازم است تست ها و پرسشنامه های متعددی تدوین و در دسترس قرار دارد. بسیاری از این تستها و پرسشنامه ها بر اساس فرهنگ و ویژگیهای غیر ایرانی و غیر اسلامی تدوین شده اند. در بررسی های انجام شده جای یک میزان برآورد مهارتها و ویژگیهای کارآفرینی مطابق با تعالیم اسلامی ایرانی در حوزه کارآفرینی کشور خالی بود.

این اثر قصد دارد این نیاز را برآورد نماید و در این راستا اقدام به تهیه پرسشنامه برآورد مهارتها و ویژگیهای کارآفرینی بر اساس تعالیم و آموزه های نهج البلاغه شده است.
این پرسشنامه کاملا بر اساس تعالیم و آموزه های حضرت امیرالمومنین علی (ع) و از کتاب ارزشمند ایشان نهج البلاغه جمع آوری و تدوین شده است.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن) , سایت پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن) , خرید پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن) , دانلود رایگان پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن) , فایل پرسشنامه سنجش میزان کارآفرینی از منظر نهج البلاغه (مَکمَن)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x