تربیت بدنی · اکتبر 11, 2022 0

پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012) eppt

رای post

دانلود پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012)

فایل قابل ویرایش پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012) , ورد پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012)


پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012)

پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012)

پرسشنامه-تجربه-نوجوانان-در-ورزش-(ماکدولاند-و-همکاران-2012)

توضیحات:
پرسشنامه استاندارد تجربه نوجوانان در ورزش تالیف ماکدولاند و همکاران (2012)، در قالب word و در 7 صفحه، شامل 37 گویه، به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده.

پرسشنامۀ تجربۀ نوجوانان در ورزش توسط ماکدولاند و همکاران (2012) ساخته شده است این پرسشنامه برای افراد سنین 9 تا 19 سال کاربرد دارد که دارای 37 سؤال بوده و شامل پنج عامل مهارت­های فردی و اجتماعی، مهارت­های شناختی، هدف ­گزینی، ابتکار عمل و تجربیات منفی می­باشد. در این پرسشنامه، برای هر سؤال طیف لیکرت چهار ارزشی(هرگز، کم، نسبتاٌ زیاد و خیلی زیاد) در نظر گرفته شده است که به ترتیب نمرة یک تا چهار را به خود اختصاص می ­دهند. البته، در عامل تجربیات منفی، نحوة امتیازدهی به صورت معکوس می­ باشد؛ بدین معنی که گزینۀ هرگز، بالاترین امتیاز (چهار امتیاز) را دارد و گزینۀ خیلی زیاد، پایین­ترین امتیاز(یک امتیاز) را به خود اختصاص می ­دهد.

بعد از هنجاریابی در ایران:
در پژوهش کاشانی و آذری (1395) که هنجاریابی این پرسشنامه انجام داده ­اند تعداد گویه ­ها با حذف کامل سوالات عامل تجربیات منفی که شامل 10 سوال بود از 37 سوال به 27 سوال کاهش یافت.

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه) :
تعداد گویه ها : 27
تعداد مولفه : 4 مولفه (مهارت­های فردی و اجتماعی، مهارت­های شناختی، هدف ­گزینی، ابتکار عمل)
روایی و پایایی : دارد
نحوه نمره گذاری و تفسیر: دارد
منبع : دارد
نوع فایل : word و قابل ویرایش

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012)

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012) , سایت پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012) , خرید پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012) , دانلود رایگان پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012) , فایل پرسشنامه تجربه نوجوانان در ورزش (ماکدولاند و همکاران، 2012)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x