پرسشنامه الگوهای تدریس eppt

رای post

دانلود پرسشنامه الگوهای تدریس

فایل قابل ویرایش پرسشنامه الگوهای تدریس , ورد پرسشنامه الگوهای تدریس


پرسشنامه الگوهای تدریس

پرسشنامه الگوهای تدریس

پرسشنامه-الگوهای-تدریس

توضیحات:
پرسشنامه الگوهای تدریس، در قالب فایل word و در حجم 3 صفحه، شامل 36 سوال،  به همراه راهنمای نمره گذاری و تفسیر، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی پرسشنامه و منبع مورد استفاده.

پرسشنامه حاضر با هدف تعیین، شیوه تدریس اساتید بر اساس الگوهای تدریس(خانواده های اطلاعات پردازی، اجتماعی، انفرادی و سیستم های رفتاری) طراحی گردیده است. پرسشنامه الگوهای تدریس، یک پرسشنامه­ محقق ساخته است که مؤلفه­ های اصلی آن برگرفته از کتاب الگوهای تدریس جویس و همکاران، ترجمه بهرنگی (1384) و سوالهای آن از کتاب الگوهای تدریس بهرنگی (1384)، پرسشنامه ترجیح سبک تدریس و پرسشنامه شیوه تدریس اساتید بر اساس الگوی آموزش مشارکتی استخراج شده است.
این پرسشنامه شامل 36 سوال است و دارای چهار خرده مقیاس می‌باشد که 17 آیتم مربوط به خانواده الگوی اطلاعات پردازی، 5 آیتم مربوط به خانواده­ الگوی اجتماعی، 9 آیتم مربوط به خانواده­ الگوی انفرادی و 5 آیتم مربوط خانواده الگوی سیستم­ های رفتاری می‌باشد. در ضمن این پرسشنامه در یک پایان نامه کارشناسی ارشد نیز بکار گرفته شده است و منبع آن نیز داخل فایل ذکر شده است.

این پرسشنامه به همراه راهنمای نمره گذاری و تفسیر، سئوالات
مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی و منبع مربوطه ارائه می
گردد.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پرسشنامه الگوهای تدریس

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پرسشنامه الگوهای تدریس , سایت پرسشنامه الگوهای تدریس , خرید پرسشنامه الگوهای تدریس , دانلود رایگان پرسشنامه الگوهای تدریس , فایل پرسشنامه الگوهای تدریس

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x