پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر) eppt

رای post

دانلود پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)

فایل قابل ویرایش پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر) , ورد پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)


پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)

پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)

پرسشنامه-استاندارد-سلامت-سازمانی-مدرسه-(هوی-و-تارتر)

توضیحات:
پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه هوی و تارتر (1997)، در قالب فایل word و در حجم 4 صفحه، شامل 44 سوال، به همراه راهنمای امتیازدهی و تفسیر، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی پرسشنامه و منبع مورد استفاده.

پرسشنامه سلامت سازمانی، پرسشنامه ای 44 سوالی است که برای مدارس تهیه شده است و میزان سلامت این مراکز را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد.. در این پرسشنامه، کلیه ارکان تشکیل دهنده سلامت سازمانی در سه بعد نهادی، اداری و فنی گنجانده شده است.
این پرسشنامه را هوی و تارتر (1997) تهیه کرده­ اند و علاقه ­بند (1378) آن را به فارسی برگردانده است. این پرسشنامه هفت خرده مقیاس یگانگی نهاد، ساختاردهی، رعایت، نفوذ مدیر، حمایت منابع، روحیه و تاکید علمی را شامل می شود.

این پرسشنامه به همراه راهنمای امتیازدهی و تفسیر، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی و منبع مربوطه ارائه می گردد.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر) , سایت پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر) , خرید پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر) , دانلود رایگان پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر) , فایل پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی مدرسه (هوی و تارتر)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x