پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) eppt

رای post

دانلود پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان)

فایل قابل ویرایش پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) , ورد پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان)


پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان)

پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان)

پرسشنامه-استاندارد-اثربخشی-مدیریت-کلاس-درس-(ایمار-و-هیکمان)

توضیحات:
پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس تألیف ایمار و هیکمان (1991)، در قالب فایل word و در حجم 3 صفحه، شامل 35 سوال، به همراه راهنمای امتیازدهی، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی پرسشنامه و منبع مورد استفاده.

اين پرسشنامه توسط ایمار و هیکمان (1991) طراحی شده است و داراي 35 گويه است و شيوه ­ي پاسخ­دهي به گويه­ هاي آن براساس مقياس پنج درجه ­اي ليكرت امتیازبندی شده است. اين پرسشنامه سه زير مقياس انضباط و مدیریت کلاس، تاثیرات خارجی و اثربخشی آموزش شخصی را مورد سنجش قرار می دهد.

این پرسشنامه به همراه راهنمای امتیازدهی، سئوالات مرتبط با هر بعد، روایی و پایایی (داخلی و خارجی) و منبع مربوطه ارائه می گردد.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان)

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) , سایت پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) , خرید پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) , دانلود رایگان پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان) , فایل پرسشنامه استاندارد اثربخشی مدیریت کلاس درس (ایمار و هیکمان)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x