معماری · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه) eppt

رای post

دانلود پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)

فایل قابل ویرایش پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه) , ورد پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)


پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)

پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)

پاورپوینت-کليسای-نوتردام-(رونشان-اثر-لوکوربوزیه)

توضیحات:
پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)، در حجم 36 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
کلیسای نوتردام دو هو در رونشان در فاصله سال های 1950 تا 1955 ساخته شد و اثر خلاقه تندیس واره و ارزشمندی است که نشان از موقعیت محلی و عملکرد مذهبی دارد. در این اثر، لوکوربوزیه ،ترکیب بندی دقیق نقشه و اصل زیبایی شناسی را همراه با آزادی عمل جسورانه ای که در معماری نیمه دوم قرن کسب کرده بود ، بهم درآمیخت و لحن غنایی نوینی در فرهنگ معماری به وجود آورد. کلیسایی که در کمال سادگی ، یکی از شاهکار های معماری مدرن بشمار می رود. عنصر کلیدی نور است ، نور فرم ها را روشن می کند و فرم ها قدرت شگفت انگیز خود را به نمایش می گذارند . بازی با تناسبات و پدید آوردن حوادث غیر منتظره ، یک هیجان ناگهانی را بوجود می آورد . ولی بازی خرد مندانه با اهداف ، بنیان صحیح ، استعداد جاودانگی ساختار اصلاح طلبی ، جسارت و بازی گستاخانه با این موضوعات مجزا ، کیفیت های مورد نیاز و سازنده معماری را بوجود می آورد.
سایت بنا بر روی زمین مسطح بالای یک تپه قرار دارد و مسیر دسترسی به آن از پایین تپه در سمت جنوب شرقی آن سایت واقع است .قسمت غربی مسیر با درختان محصور شده است و این مسیر از جبهه غربی سطح صاف بالای تپه به آن وارد می گردد.در فاصله زیادی از قسمت شرقی سایت ، درختان جنگل لبه شرقی سایت را بوجود آورده اند . در میان این تپه پر درخت ، سطح صاف و کوچکی در جبهه غربی آن قرار گرفته که دارای چشم اندازهایی به اطراف وخصوصا سمت جنوب است .

فهرست مطالب:
زندگی نامه لوکوربوزیه
سبک معماری لوکوربوزیه
الگوی شهر طراحی شده لوکوربوزیه
کليسای نوتردام
نیروهاى سایت
فرم جهت دار
مفاهیم نما
نور
دياگرام ارتباطی فضاها
سازماندهی
تعادل وتقارن
دياگرام عملكرد فضاها
تحليل نما
سلسله مراتب فضایی
حرکت
بررسی احجام پایه
هندسه پلان

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت معماری اسلامی در مصر (48اسلاید)

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه) , سایت پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه) , خرید پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه) , دانلود رایگان پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه) , فایل پاورپوینت کليسای نوتردام (رونشان اثر لوکوربوزیه)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x