حسابداری · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی eppt

رای post

دانلود پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی , ورد پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی


پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی

پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی

پاورپوینت-هزینه-یابی-معکوس-همراه-با-مثالهای-تشریحی

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته حسابداری با موضوع هزینه یابی معکوس، همراه با مثالهای تشریحی، در حجم 28 اسلاید.

این فایل در زمینه ” هزینه یابی معکوس “می باشد که در حجم 28 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاورپوینت همراه با مثالهای تشریحی تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار(کنفرانس)در کلاس رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

بخشی از متن:
سیستم هزینه یابی مرحله ای مناسب سیستم های سنتی بوده و بیشتر برای گزارشگری برون سازمانی به کار میرود. پس از پیدایش سیستم های تولیدی جدید به خصوص سیستم تولید بهنگام، لازم بود شیوه های هزینه یابی نیز تغییر یابند تا بتوانند اثرمثبت این تکنینک های تولیدی جدید را افزایش دهند. بنابراین تغییراتی در سیستم هزینه یابی مرحله ای ایجاد شده است که در نتیجه این تغییرات سیستم ”هزینه یابی معکوس“ معرفی شد.
هزینه یابی معکوس نوعی هزینه یابی غیرتجاری است که تکمیل کننده سیستم های موجودی بهنگام می باشد. سیستم هزینه یابی معکوس یک سیستم هزینه یابی است که تمرکز آن ابتدا به خروجی های یک سازمان بوده و در یک حرکت معکوس،هزینه ها را در بین کالاهای فروخته شده و موجودی ها تسهیم می کند.
سیستم تولید بهنگام بر ساده سازی تولید و حذف اتلاف یا ضایعات در هر مرحله ای از فعالیتهای واحد تجاری تاکید دارد.این سیستم در ژاپن ابداع شده و بر مفاهیم کار تیمی و بهبود مستمر تمرکز دارد.

فهرست مطالب:
مقدمه
نحوه اجرای هزینه یابی معکوس
ملاحظات خاص هزینه یابی معکوس
کاربرد هزینه یابی معکوس در سیستم های مختلف هزینه یابی
هزینه یابی معکوس جذبی(کامل)
هزینه یابی معکوس مستقیم
هزینه یابی معکوس فرا متغیر(درونداد)
خلاصه و نتیجه گیری

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی , سایت پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی , خرید پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی , دانلود رایگان پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی , فایل پاورپوینت هزینه یابی معکوس همراه با مثالهای تشریحی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x