فقه و معارف اسلامی · سپتامبر 21, 2022 0

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک eppt

رای post

دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک

فایل قابل ویرایش پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک , ورد پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک


پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک

پاورپوینت-نکات-و-سوالات-هدیه-های-آسمان-دوم-درس7-مهمان-کوچک

توضیحات:
پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک، در 31 اسلاید.
این درس با استفاده از سیره نبوی در برخورد با کودکان، مهربانی پیامبر با کودکان(خصوصاً کودکان یتیم) را به خوبی نشان می دهد.
پیامبر، هم در رفتار و اخلاق خود با این کودک مهربان بود و هم در حد توان خود به او هدیه ای داد تا دل او و خانواده اش را شاد کرده باشد.
بهتر است جهت فراگیری و ارزشیابی این درس از پاورپوینت استفاده شود. استفاده از پاورپوینت باعث می شود دانش آموزان با انگیزه بیشتری به مطالب توجه کرده و آن را یاد بگیرند.
در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 31 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.
قابل ذکر است در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.
دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک , سایت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک , خرید پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک , دانلود رایگان پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک , فایل پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس7: مهمان کوچک