روانشناسی و علوم تربیتی · سپتامبر 21, 2022 0

پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش eppt

رای post

دانلود پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش

فایل قابل ویرایش پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش , ورد پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش


پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش

پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش

پاورپوینت-قرص-های-اکستازی-طاعون-قرن-یا-ویران-کننده-خاموشفهرست مطالب :
________________________________________
اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش کدام یک؟
پرسش مراجع
پاسخ روانشناس
اثرات جسمانی
اثرات روانی
اثرات اجتماعی
مقدمه
اکس چیست
اکستازی چیست
انواع اکستازی کدامند
چرا افراد به مصرف اکستازی روی می‌آورند
چگونه می‌توان تشخیص داد که فردی اکستازی مصرف کرده است
اعتیاد به قرص های اکستازی
عوارض مثبت
عوارض منفی
توصیه ی روانشناس

قسمتی از متن :
________________________________________
پرسش مراجع
پسری دارم ۱۹ ساله که مدتی است رفتارهایش مشکوک شده است. شبها دیر به منزل می آید و یا اصلا نمی آید! بیشتر اوقات خود را با دوستانش در مهمانی ها سپری می کند.! مطمئن هستم که دوستان افراد قابل اعتماد نیستند هر چقدر از این سوال می کنیم که چه کار می کند پاسخ هم قولی به ما نمی‌دهد. از لحاظ جسمانی و روانی نیز چند وقتی است که تغییرات محسوسی در او به وضوح می بینم. از یکی از دوستان صمیمی پرسیدم که چه کار می کند گفت: در مهمانی های شبانه به اصرار دوستان قرصهای روانگردان (اکستازی) مصرف می‌کند و این اعتیاد مدت ۵ ماه است که ادامه دارد. این بار نیز در جیبش چندقرص پیدا کردیم ولی اهمیتی ندادیم! حال مانده ایم که چه کار باید بکنیم؟ ایمان را به کلی به هم ریخته است لطفاً ما را راهنمایی کنید.
پاسخ روانشناس
پدر و مادر گرامی و محترم! متاسفانه امروزه شاهد مشکل بزرگی در بین نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان هستیم و آن چیزی نیست جز مصرف قرص‌های اکستازی یا شادی آور که هر روز به آمار مصرف کنندگان این قبیل قرص ها دیده می شود. این قرص ها برای خانمان سوزی است که در کمین آن نشسته و باید آگاهی و اطلاعات لازم را درباره این مخدر به جوانان داد تا از عواقب و عوارض منفی مصرف آن مطلع گردند.
این قرص ها پس از بلعیدن, آثارش حدود ۲۰ تا ۹۰ دقیقه بعد ظاهر می‌شود و تقریباً دو تا سه ساعت اثرات آن در یک حفظ می‌شود و بعد افت می‌کند و سه تا ۲۴ ساعت اثرات آن باقی می ماند.
آثار ناشی از مصرف این قرص ها عبارتند از…

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش , سایت پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش , خرید پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش , دانلود رایگان پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش , فایل پاورپوینت قرص های اکستازی طاعون قرن یا ویران کننده خاموش