مدیریت · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع eppt

رای post

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع

فایل قابل ویرایش پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع , ورد پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع


پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع

پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع

پاورپوینت-فصل-چهارم-کتاب-سیستمهای-خرید-انبارداری-و-توزیع

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع تألیف دکتر علی اصغر انواری رستمی با عنوان “شناخت ، ارزيابي و  انتخاب منابع عرضه كننده كالاها و نكات اختصاصي در مورد خريدهاي دولتي و تعاوني در مديريت خريد” در حجم 23 اسلاید همراه با توضیحات کامل.

کتاب “سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع” تألیف دکتر علی اصغر انواری رستمی جزو مهمترین منابع درس سیستمهای خرید و انبارداری رشته مدیریت در سطح کارشناسی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل چهارم این کتاب با عنوان “شناخت ، ارزيابي و انتخاب منابع عرضه كننده كالاها و نكات اختصاصي در مورد خريدهاي دولتي و تعاوني در مديريت خريد” می باشد که در حجم 23 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی (کنفرانس-سمینار) درس سیستمهای خرید و انبارداری رشته مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

فهرست مطالب:
شناخت منابع عرضه كالا در مديريت خريد
اقدامات مربوط به شناسايي ، ارزيابي و انتخاب عرضه كنندگان
تصميم گيري در خصوص خريد ، اجاره يا ساخت كالاهاي مورد نظر در مديريت خريد
موسسات و شركتهاي دولتي
خريدهاي دولتي
خريدهاي شركتهاي تعاوني
مناقصه
انواع مناقصه
مزايده
انواع روش هاي مزايده
نكات مهم در معاملات دولتي با نگرش صحيح به قوانين و مقررات

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع , سایت پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع , خرید پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع , دانلود رایگان پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع , فایل پاورپوینت فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x