مدیریت · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان eppt

رای post

دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان

فایل قابل ویرایش پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان , ورد پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان


پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان

پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان

پاورپوینت-فصل-اول-کتاب-مبانی-سازمان-و-مدیریت-دکتر-رضائیان

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت تالیف دکتر علی رضائیان با عنوان مدیریت و کارآفرینی، در حجم 20 اسلاید.

کتاب مبانی سازمان و مدیریت تالیف دکتر علی رضائیان از جمله ی مهمترین منابع درس مبانی سازمان و مدیریت، اصول مدیریت و مدیریت عمومی در سطح کارشناسی برای رشته های مدیریت، حسابداری و اقتصاد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل اول این کتاب با عنوان ” مدیریت و کارآفرینی ” می باشد که می توان از آن به عنوان سمینار کلاسی (کنفرانس) برای درسهای مبانی سازمان و مدیریت- اصول مدیریت و مدیریت عمومی برای رشته های مدیریت، حسابداری و اقتصاد استفاده کرد.

بخشی از متن:
دو رهیافت عمده در کارآفرینی وجود دارد: رهیافت محتوایی (صفات مشخصه) که هدف آن متمایز ساختن کارآفرینان از غیرکارآفرینان و تعیین قلمرو مطالعه ویژگی های شخصیتی و روان شناختی کارآفرینان است. بر این اساس مهم ترین ویژگی های روان شناختی کارآ؛فرینان عبارت اند از: نیاز به توفیق طلبی، تمایل به قبولا مخاطره، برخورداری از مرکز کنترل درونی، داشتن روحیه خلاق و تحمل ابهام. دومین رهیافت کارآفرینی، رهیافت فراگردی است که هدف از آن متمرکز شدن بر شناسایی کارکردها و فعالیت های کارآٰفرینان و تبیین ماهیت کارآفرینی است که بررسی همه عوامل اثرگذار در تأسیس یک شرکت جدید،‌ مانند محیط، فراگرد و سازمان مدنظر قرار می گیرد.

فهرست مطالب:
تعریف مدیریت
پنچ نكته اساسی كه زیر بنای مفاهیم كلی مدیریت است
خرده سیستم ارزشی
تعریف سازمان
فراگرد شکل گیری و رشد واحدهای سازمانی
مدیریت به منزله علم، هنر و حرفه
مدیریت به منزله علم، هنر و حرفه
آموزش مدیریت
سطوح مدیریت
سطح عملیاتی(سرپرستی)
سطح میانی
سطح عالی
اهمیّت اثربخشی و کارایی عملکرد در زمینه ارزیابی موفقیت مدیران
مدیریت موفق و موثر
منابع قدرت
عوامل تعیین کننده موفقیت مدیر
تعریف کارآفرینی و رهیافت های آن
روش های تحقیق در مدیریت

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان , سایت پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان , خرید پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان , دانلود رایگان پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان , فایل پاورپوینت فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x