معماری · اکتبر 12, 2022 0

پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه eppt

رای post

دانلود پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه

فایل قابل ویرایش پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه , ورد پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه


پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه

پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه

پاورپوینت-(اسلاید)-مرمت-خانه-وزیری-در-کرمانشاه

توضیحات:
پاورپوینت مرمت و احیای خانه وزیری در کرمانشاه (مرمت خانه معتضدالدوله) ، در حجم 62 اسلاید همراه با یک هدیه.

بخشی از متن:
کرمانشاه در مرز غربی کشور و در همسایگی کردستان – همدان – ایلام- لرستان و کشور عراق قرار دارد شهر کرمانشاه در مرکز استان کرمانشاهان نقطه مهم و پر اوازه ای بوده است که بغداد را به ری و بسطام و خراسان و ماوراالنهرمتصل میکرده است. شهرکرمانشاه روزگاری بر سر راه معرف شاهی دردوران هخامنشیان و همچنین راه ابریشم بوده است این شهر در منطقه بین النهرین قرار داشته ونام اصلی شهر کرمانج به معنی شهر رعایا بوده است.
طی دوران مختلف دست خوش حوادث گوناگون شده که هر کدام به نوبه خود تحولات وتغییراتی را در شهر موجب گردیده است که نزدیک ترین آنها به لحاظ تاریخی هشت سال جنگ تحمیلی از جانب کشور عراق میباشد که تحولات عظیمی را در شهر کرمانشاه وسایر شهرستانهای استان موجب گردید.
هدف كلي اين پروژه شناخت بناهاي خصوصي و معماري اين نوع بناها كه بطور كلي نشان دهنده فرهنگ و خصوصيات زندگي مردم آن شهر كه محل آن بنا مي باشد در اين پروژه سعي بر آن بوده است كه با شناخت اين بناي مزبور كه در كرمانشاه واقع است فرهنگ زندگي مردم اين شهر نيز شناخته شود و معماري اين بنا حاكي از فرهنگ غني و قدمت تاريخي اين شهر مي باشد. اين بنا بطور كامل نيز خصوصي نبوده و تفاوت عمده آن با بناهاي ديگر ( بناهاي خصوصي) همين مي باشد كه يك قسمت بنا ( سمت شرقي بنا) حالت حكومتي و پذيرفتن افراد ارباب رجوع را داشته و با كليه قسمتهاي ساختمان متفاوت بوده و با تمام قسمتهاي ساختمان ارتباط ضعيفي دارد و اين تفاوت به خاطر مقام وزارت صاحبخانه مي باشد.
بناي مورد نظر ( خانه معتضدالدوله وزيري) متعلق به فردي به نام احمد خان معتضدالدوله واقع در دور ميدان نواب ( وزيري سابق) مي باشد اين بنا كاملا خصوصي نبوده بلكه با توجه به مقام وزارت احمد خان معتضدالدوله به عنوان وزير ماليه در كرمانشاه حالت حكومتي و ملاقات با وزير ماليه نيز داشته است لذا اين بنا داراي دو كاربري اداري و مسكوني بوده است .

فهرست مطالب:
فصل اول
– مطالعه و شناخت
1.بررسی پیشینه و موقعیت تاریخی استان
2.بررسی مقابر در استان
3.مطالعه و شناخت
فصل دوم
1.معرفی بنا
2.معرفی بنا با نقشه
3.معرفی بنا با عکس
1.3ورودی بنا
2.3نما حیاط
3.3 تزیینات
4.3انواع قوس
4.معرفی وضعییت موجود بنا از نظر مرمتی

هدیه محصول:
فایل Word همین محصول

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه , سایت پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه , خرید پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه , دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه , فایل پاورپوینت (اسلاید) مرمت خانه وزیری در کرمانشاه

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x