محیط زیست · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی eppt

رای post

دانلود پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی , ورد پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی


پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی

پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی

پاورپوینت-(اسلاید)-بررسی-تاثیر-آلودگی-بر-آثار-تاریخی

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته محیط زیست با موضوع بررسی تاثیرآلودگی برآثار تاریخی، در حجم 11 اسلاید.

بخشی از متن:
آلودگی هوا به عنوان کاتالیزور یا تسریع کننده در انجام واکنشهای شیمیایی مختلف، باعث فرسودگی سریع و زیاد ماده ، پوسته پوسته شدن و تورق و جدا شدن کریستالها و ترکیبات سنگ از یکدیگر و در نهایت طولانی و عمیق تر شدن رگه های کوچک سنگ می شوند.
آلودگی هوا به دو صورت خشک و تر ته نشین می شوند و معمولا وقتی آلودگی به صورت فاز گازی به سطح سنگ رسیده و در رطوبتی که از قبل در سنگ وجود دارد حل می شود البته دی اکسید گوگرد تا مسافت حدود 30 کیلومتر نسبت به منشا تولید آن ته نشین می شود و این عمل را ته نشین خشک می نامند.
 اما ته نشین تر زمانی صورت می گیرد که آلاینده ها در هوا به صورت رطوبت وجود داشته باشند یا با ابرهای باران زا به محل آثار تاریخی برسند و می توانند بر روی مناطقی که دهها کیلومتر از منشا فاصله دارند تاثیر بگذارند. به هر حال این دو حالت باعث فرسودگی و فساد تدریجی سطوح سنگ های تاریخی می شوند و هر چه تخلخل سطوح بیشتر باشددرصد تخریب بیشتر خواهد بود .

فهرست مطالب:
تاثیرات آلاینده های جوی و بارانهای اسیدی بر دیواره جرزها وکتیبه ها
تاثیرات مواد آلاینده جوی روی کتیبه های آثار ثبت جهانی تخت جمشید
شستشوی آثار هنری با لیزر

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی , سایت پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی , خرید پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی , دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی , فایل پاورپوینت (اسلاید) بررسی تاثیر آلودگی بر آثار تاریخی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x