محیط زیست · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری eppt

رای post

دانلود پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری

فایل قابل ویرایش پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری , ورد پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری


پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری

پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری

پاورپوینت-(اسلاید)-آلودگی-نوری

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته محیط زیست با موضوع آلودگی نوری، در حجم 21 اسلاید، همراه با تصاویر.

بخشی از متن:
اولین مطالعات در مورد آلودگی نوری در حدود 35 سال پیش در زمینه افزایش روشنایی آسمان شب، به وسیله ستاره شناسان انجام گرفت. چرا که پیش از محسوس بودن این افزایش روشنایی برای سایر افراد تجهیزات دقیق علم نجوم (تلسکوپ ها) متوجه چنین شرایطی شده بود. کشورهایی مانند ایتالیا، کشورهای اروپای شرقی، آمریکا، استرالیا از پیشتازان کنترل این آلودگی هستند. به طوری که اولین گردهمایی بین المللی در سال 1995 میلادی در ایتالیا با موضوع الودگی نوری، ابعاد و احتمال وقوع برگزار گردید. و به فاصله دو سال اولین قانون محلی در همان کشور به تصویب رسید.
پس از آن این قانون به الگوی مناسبی برای سایر کشورها مثل آمریکا، اسپانیا و ژاپن مبدل شد. در این قانون تاکید شده بود که مقامات دولتی باید ترویج کننده اصولی باشند که در این قانون به آنها اشاره شده است و اولین کسانی هستند که کاربرد صحیح این قوانین را کنترل خواهند کرد.
از دیگر کشورهای پیشگام در راه مبارزه با آلودگی نوری باید از چک و اسلواکی نام برد. دولت چک به تازگی قانونی را به مورد تصویب گذاشت که براساس ان استفاده بی رویه و سهل انگارانه از روشنایی لامپا در روشنایی مشمول پرداخت جرائم سنگینی تا هزار پوند می شود. شاید این اقدام موجب شود تا اقدامات مشابهی در سایر نقاط دنیا صورت گیرد.

فهرست مطالب:
مقدمه
تاریخچه مطالعه و مقابله با آلودگی نوری
آلودگی نور چیست؟
عوامل به وجود آورنده
دسته بندی آلودگی های نوری
اثرات آلودگی نوری
راهکارهای رفع یا کاهش آلودگی نوری

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری , سایت پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری , خرید پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری , دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری , فایل پاورپوینت (اسلاید) آلودگی نوری

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x