معماری · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی eppt

رای post

دانلود پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی , ورد پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی


پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی

پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی

پاورپوینت-(اسلاید)-آشنایی-با-معماری-اسلامی-شیوه-خراسانی

توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی رشته معماری با موضوع آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی (صدر اسلام)، در حجم 89 اسلاید، شامل تصاویر متعدد همراه با توضیحات مختصر.

بخشی از متن:
گرچه اين شيوه به ظاهر در قرن اول هجري قمري پديدار گشت و تا قرن چهارم ادامه يافت، اما بايد به خاطر داشت كه اين شيوه ريشه در معماري پيش از خود داشت و بر معماري پس از خود نيز تأثير نهاد. اين شيوه در دوره‌اي بسيار پرفراز و نشيب در تاريخ كشورمان به مركزيت خراسان بالنده بود و به مرور زمان به شهرهاي ديگر نيز نفوذ كرد.
بناهاي ساده اين دوره يادآور ساده‌زيستي مسلمانان راستين صدر اسلام است. در آنها از تزيينات [انبوه ] سراغي نمي‌توانيم بگيريم؛ همچنين مردم‌واري به عنوان تأمين نيازهاي اساسي مردم در اين شيوه جايگاه ويژه‌اي داشت. در نحوه بكارگيري مصالح نيز سعي بر آن بود تا از مصالح بوم آورد، مصالحي كه در نزديكي محل ساخت يافت مي‌شود استفاده شود.

فهرست کلی مطالب:
شیوه های خراسانی
ویژگی ها
بناهای سبک خراسانی
فهرج یزد
تاریخ خانه دامغان
بررسی مساجد

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی , سایت پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی , خرید پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی , دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی , فایل پاورپوینت (اسلاید) آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x