همکاری در فروش فایل

5/5 - (2 امتیاز)

بهترین سایت فروش فایل

اگر شما هم فایل و محصولات دانلودی دارید و میخواهید یک درآمد دائمی و رو به افزایش داشته باشید حتما در سایت همکاری در فروش سیدا عضو شوید و محصولات خودتان را بفروش برسانید.

برای فروش فایل های خودتان در سایت  eppt   اینجا کلیک کنید و پس از عضویت و گذاشتن فایل هایتان در فروشگاه ساز سیدا ما محصولات شما را از سیدا به  eppt  مثل سایر محصولات منتقل خواهیم کرد  eppt یک سایت پربازدید بوده و اگر محصولات خوب و پر مخاطب و با کیفیتی داشته باشید قطعا فروش خواهید داشت

همکاری در فروش محصولات آموزشی

در همکاری در فروش فایل سیدا میتوانید محصولات آموزشی خودتونو یکبار برای فروش درج کنید و هزاران بار اونو بفروشید.

بهترین سایت همکاری در فروش

بهترین سایت همکاری در فروش

فروشگاه ساز همکاری در فروش

در سیستم همکاری در فروش سیدا پس از عضویت میتوانید به صورت رایگان یک فروشگاه فایل برای خودتون ایجاد کنید

این فروشگاه به دو صورت میتواند به شما برای کسب درآمد از فروش فایل کمک کند یکی به صورت بازاریابی برای کسانی که هیچ فایل و محتوای دانلودی برای فروش ندارند و از فروش محصولات فروشگاه پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت و این پورسانت 50 در صد قیمت هر محصول می باشد.

و روش دوم ایجاد فروشگاه اختصاصی است به این صورت که شما محصولات دانلودی خودتونو در فروشگاه میفروشید و هر قیمتی بزارید 10 در صد به صورت کارمزد برای سایت و 90 درصد در اختیار خود شما است.

 

همکاری در فروش مقاله

در سایت همکاری در فروش فایل سیدا شما میتوانید مقاله , پاورپوینت, تحقیق, جزوه و هر فایل دانلودی رو بفروش برسانید.

همکاری در فروش دوره

اگر شما مدرس هستید میتوانید دوره های خودتونو در سایت سیدا بفروش برسونید.

سایت آماده فروش فایل

سایت همکاری در فروش فایل  به شما یک فروشگاه و سایت آماده فروش فایل رایگان تحویل میدهد پس از ثبت نام فروشگاه خودتونو ثبت و ایجاد کنید و از فروش محصولات خودتون درآمد داشته باشید.

گذاشتن فایل برای فروش

در ویدئوی زیر گذاشتن محصول برای فروش را به صورت ویدئویی آموزش داده ایم اگر مشکلی داشتید 09214087336 از طریق پیامک بپرسید تا راهنمایی کنم

همکاری در فروش با پورسانت بالا

اولین سایت همکاری در فروش در میباشیم که با پورسانت 50 در صد با شما همکاری میکنیم  و این درصد را به این مقدار تنظیم کردیم که به عنوان همکار در کنار هم سود یکسانی ببریم

همکاری در فروش فایل

فایل در واقع هر محصول دانلودی را در اینترنت به عنوان فایل میتوان نام گذاری کرد فایل های دانشجویی مانند جزوات پاورپوینت ها خلاصه کتاب ها که به صورت ppt  یا ورد  و.. درآمده است  یا ویس صدای اساتید و یا آموزش های مدرسین و ..

 

همکاری در فروش محصولات کاربردی

شما در سیدا میتوانید محصولات کاربردی مخاطبان را بفروش برسانید  درواقع همکاری در فروش نوعی بازاریابی اینترنتی است با سود خیلی خوب البته برای افرادی که این سیستم و قدرت همکاری در فروش را در عصر حاضر درک کرده باشند

 

همکاری در فروش محصولات دانلودی

همکاری در فروش محصولات دانلودی در واقع همان همکاری در فروش فایل می باشد که دردسر کمتری نسبت به همکاری در فروش کالا دارد چرا که کالا ممکن است پس از خرید نقصی داشته یا از نظر ابعاد رنگ و جنس و برند تفاوت هایی با دلخواه خریدار داشته باشد

 

همکاری در فروش محصولات دیجیتال

محصولات دیجیتال همان محصولات اینترنتی دانلودی هستند

 

سایت فروش آموزش

سایت فروش آموزش : برای فروش آموزش های ویدئویی خودتون یا به صورت پی دی اف یا ورد و پاورپوینت در اینجا ثبت نام کنید و محصولات خودتونو به صورت اتوماتیک به فروش برسانید.

 

همکاری در فروش محتوا

صفحه انواع محتوای دیجتال را توضیح داده ام که حدود 101 نوع محتوا میتواند در اینترنت و شبکه های اجتماعی تولید و منتشر گردد در صورتی که با انواع محتوای دیجیتال آشنایی ندارید اینجا را مطالعه کنید

 

همکاری در فروش فایل دانلودی

وقتتونو تلف نکنید و با ثبت نام در سیدا استارت کسب درآمد اینترنتی را بزنید میزان درآمد از فروش فایل در اینترنت از ماهی پنج قران  تا ماهیانه حدود 20 ملیون تومان و بیشتر امکان پذیر است که در صورت نیاز به اثبات این موضوع با من در ارتباط باشید. از فرم تماس با ما در سایت همکاری در فروش سیدا میتوانید پیام داده و پاسخ خود را در یافت نمایید.

 

همکاری در فروش فایل با پورسانت بالا

90 در صد فایل ها و محصولات دانلودی در سیدا دارای پورسانت بازاریابی 50 در صد میباشد که در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید.

سیستم همکاری در فروش فایل

سیستم همکاری در فروش فایل یا همان سایت همکاری در فروش فایل یا همان فروشگاه ساز رایگان فایل یا سایت همکاری رد فروش محصولات دانلودی  و عبارت های مشابه همه و همه به یک سیستم ختم میشوند ” سیستم همکاری در فروش فایل سیدا ”  که کاربر پس از عضویت میتواند سایت فروشگاهی رایگان خود را ایجاد و محصولات خود را بفروش برساند.

سیستم همکاری در فروش سیدا

در سیدا پس از گذاشتن محصولات دانلودی خود در فروشگاه بازاریابان سایت محصولات شما را در ازای پورسانتی که شما مشخص میکنید بفروش میرسانند و این فروش از  طریق  فروشگاه ها و سایت ها و وبلاگ های بازاریابان صورت میگیرد هر چقدر پورسانتی که تعیین میکنید بیشتر باشد بازاریاب ترغیب و انگیزیه بیشتری برای فروش محصولات  شما دارد و بالطبع درآمد شما بیشتر خواهد شد.

سایت همکاری در فروش فایل

از بین سایت های همکاری در فروش فایل قطعا سیدا  دارای امتیازات ویژه ای است و شما را به صورت تضمینی به درآمد خواهیم رساند .درآمد شما هرچقدر بیشتر باشد درآمد  ماهم به همان اندازه بیشتر خواهد شد چون 50 درصد فروش برای شما و 50 درصد برای ماست.

بهترین سیستم همکاری در فروش فایل

قضاوتی در این مورد نمیکنم و تنها کسانی که به فروش فایل آشنایی دارند میدانند که سیدا یکی از بهترین امکانات فروش را برای شما فراهم آورده که مشابه آن فعلا در سایت های ایرانی وجود ندارد.

 

ربات همکاری در فروش فایل

در سیدا ما میتوانیم محصولات شما را با ربات  به هزاران سایت و وبلاگ برای فروش ارسال کنیم این ربات اختصاصی است و در قبال پرداخت هزینه اندک انجام میشود هر چقدر محصولات شما در سایت های بیشتری پخش شود درآمد و میزان فروش آن بیشتر خواه شد

کسب درآمد از همکاری در فروش فایل

میزان درآمد کاربران در کسب درآمد از همکاری در فروش متفاوت و بستگی به استراتژی و تفکر شما دارد که ما آن را به شما یاد خواهیم داد.

سیستم همکاری فروش فایل

برای عضویت در سیستم همکاری فروش فایل کلیک کنید

سایت های همکاری در فروش فایل

سایت های همکاری در فروش فایل زیادی در سطح وب وجود دارد که با سرچ در گوگل تعداد بیشماری از آنها را خواهید یافت و میتوانید به دلخواه امکانات آن ها را تست کنید و در بهترین های آنها ثبت نام و فعالیت کنید.

 

سخن پایانی

در حال حاضر اگر شما هم صاحب فروشگاه اینترنتی و یا یک فروشگاه هستید با فعال کردن سیستم همکاری در فروش برای سایت یا فروشگاه خودتون میتوانید فروش خود را به صورت موشکی افزایش دهید البته قبل از فعالسازی سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی یا کالایی باید با نفرات آشنا به این کار و این سیستم  مشورت و نکات ریز وموثری که در این امر نکات طلایی موفقیت محسوب میشوند آشنا بشید  چون خیلی ها این سیستم رو پیاده سازی کردن ولی هیچ موفقیتی بدست نیاوردن.

برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاوه در این زمینه شاید علاقمند بودید بنده هم مشورت بگیرید به هر حال به عنوان یکی از خبره ترین نفرات در این زمینه با فعالیت حدود 7 سال در این حوزه با پرداخت هزینه میتوانیم نکات طلایی و تجربیات خودمون رو در اختیارتون قرار بدیم و مطمان باشید نکات بسیار ارزشمندی برای موفقیت کسب و کارتان به شما ارائه خواهد شد.

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x