روانشناسی و علوم تربیتی · سپتامبر 21, 2022 0

نمونه انجام شده آزمون cat eppt

رای post

دانلود نمونه انجام شده آزمون cat

فایل قابل ویرایش نمونه انجام شده آزمون cat , ورد نمونه انجام شده آزمون cat


نمونه انجام شده آزمون cat

نمونه انجام شده آزمون cat

نمونه-انجام-شده-آزمون-cat

توضیحات:
نمونه انجام شده آزمون cat، در قالب فایل Word.

قسمتی از متن:

کارت 7
داستان:
اینجا یه جنگله یه دونه ببره، داره حمله می­کنه، یه دونه میمونه، میمونه هم از ترسش داره به شاخه ها می پره، که فرار کنه، پرسیدم ببر ومیمونه به چی فکرمی کنند. گفت: ببره الان داره فکر می­کنه که اگه میمونه رو بخوره …..دیگه خودشو خیلی می گیره، پرسیدم خودشو خیلی می­گیره یعنی چی؟ یعنی خودشو بالا می بره، بعد می گه اگرهم اونو نخورم دیگه هیچ کی تحویلم نمی­گیره، پرسیدم میمونه به چی فکرمی کنه؟ گفت: اگه وایسه این بخوردش بقیه می­گن این چه میمون بی عرضه­ ای بوده که فرار نکرده، اگه فرار کنه می گن اون چه میمون با عرضه بوده که فرار کرده، پرسیدم حالا فکر می کنی آخر داستان چی می شه؟ فکر می کنم نمی تونه اونو بگیره.
تفسیر:
باز رقابتی که بین او و برادرش وجود دارد در پاسخ ها نمایان شده است. در این تصویر نقش کنترل کنندگی یک قهرمان دیده می شود. نمی دانم این شخصیت مقتدر پدر او هست یا برادرش؟
کارت 8
داستان:
این یک خانواده میمونه که نشستن توی خونشون، یه قاب عکس اون بالاست، دارن تماشای فیلم می کنند. یک بچه هم اینجاست . دارن درباره این فیلمی که می بینن حرف می زنند، که مثلا چه فیلم خوبیه؛ این مرده داره به بچه اش می گه برو بیرون بازی کن. اون قابی هم که اون بالاست عکس مادر بزرگشونه. یا یکی از فامیلاشونه.
تفسیر:
این تصویر را به شکل خانواده ای که دور هم جمع شده اند توصیف کرد. بیانگر محیط خانوادگی گرم اوست. میمون مسلط به بچه چهره تهدید کننده ندارد.
دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد نمونه انجام شده آزمون cat

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود نمونه انجام شده آزمون cat , سایت نمونه انجام شده آزمون cat , خرید نمونه انجام شده آزمون cat , دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون cat , فایل نمونه انجام شده آزمون cat