مدیریت · اکتبر 11, 2022 0

مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین eppt

رای post

دانلود مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین

فایل قابل ویرایش مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین , ورد مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین


مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین

مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین

مقاله-ترجمه-شده-سرمایه-فکری-و-بهبود-عملکرد-در-صنعت-بیمه-عمر-چین

توضیحات:
مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین، به همراه مقاله زبان اصلی سال 2014، در قالب فایل word و به حجم 20 صفحه.

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی مقاله، 10 صفحه و مربوط به سال 2014 می باشد.

عنوان انگلیسی مقاله:

Intellectual capital and performance in the Chinese life insurance industry


منبع مقاله:

Journal : Omega, Volume 42, Issue 1, January 2014, Pages 65–74


سال انتشار: 2014

بخشی از ترجمه چکیده:
این مطالعه شامل بکارگیری مدل اندازه گیری رکود پویا DSBM برای ارزیابی عملکرد 34 شرکت بیمه عمر چینی برای دوره 2006- 2010 می باشد. این مطالعه همچنین به بررسی رابطه بین سرمایه فکری و بهبود عملکرد با استفاده از روش رگرسیونی پرداخته است. یافته های ما نشان می دهد که در طول دوره این مطالعه، میانگین امتیاز بهره وری بیمه گران عمر با رنج 0.905 – 0.973 نسبتا باثبات بوده است. همچنین طبق بررسی ما امتیاز بهره وری با استفاده از مدل dsbm نسبت به کسانی که از تحلیل پوششی داده ها به روش سنتی و مدل ( dea) استفاده نموده اند متفاوت می باشد. تجزیه تحلیل رگرسیونی ما نشان می دهد که سرمایه فکری تاثیر مثبت و قابل توجهی با بهره وری عملکرد شرکت دارد.یافته های ما در تایید مطالعات قبلی نشان می دهد که سرمایه های فکری می تواند یک شرکت را ثروتمند کند. مدیران بیمه های عمر در دنیای کسب و کار پویای امروز باید برای به دست آوردن مزیت رقابتی بر روی سرمایه های فکری سرمایه گذاری نموده و  بهره برداری کامل از این سرمایه بنمایند.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین , سایت مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین , خرید مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین , دانلود رایگان مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین , فایل مقاله ترجمه شده سرمایه فکری و بهبود عملکرد در صنعت بیمه عمر چین

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x