کامپیوتر و IT · اکتبر 11, 2022 0

مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش eppt

رای post

دانلود مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش

فایل قابل ویرایش مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش , ورد مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش


مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش

مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش

مقاله-ترجمه-شده-تکنولوژی-oled-و-صفحه-نمایش

توضیحات:
مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش، در قالب فایل Word و در حجم 14 صفحه، به همراه فایل pdf مقاله انگلیسی مربوط به سال 2012.

این مقاله به خوبی استفاده عملی از OLED در کاربری های مختلف از جمله نمایش، منابع نوری برای استفاده در منزل، روشنایی وغیره را نشان می دهد. با توجه به مشکلات زیست محیطی اخیر و شرایط تامین انرژی، منابع نور با مصرف انرژی پایین و سازگار با محیط زیست مورد توجه قرار گرفته اند. تلاش تحقیقاتی زیادی دراین زمینه انجام شده است. دیودهای آلی ساطع نور (OLED) به عنوان یک نامزد قدرتمند در نظر گرفته می شود زیرا یک منبع نور، بخشی است و می توان در ولتاژ پایین از ان استفاده کرد، و مواد مضر برای بدن انسان و محیط زیست مانند جیوه در ان وجود ندارد. به عنوان یک منبع نور برای روشنایی یا نور پس زمینه، نور سفید معمولا مورد استفاده قرار می گیرد. ازیک دستگاه OLED سفید، برای انتشار جمعی نورهای مختلف اعم از آبی،سبز، قرمز استفاده شود.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش , سایت مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش , خرید مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش , دانلود رایگان مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش , فایل مقاله ترجمه شده تکنولوژی OLED و صفحه نمایش

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x