مدیریت · اکتبر 11, 2022 0

مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی eppt

رای post

دانلود مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی

فایل قابل ویرایش مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی , ورد مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی


مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی

مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی

مقاله-ترجمه-شده-ارتباطات-عاطفی-در-بازاریابی-آموزش-عالی

توضیحات:
مقاله ترجمه شده « ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی»، به همراه مقاله زبان اصلی سال 2012، در قالب فایل word و به حجم 10 صفحه.

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی مقاله، 9 صفحه و مربوط به سال 2012 می باشد.

منبع مقاله:

International Journal of Educational Management,Vol. 26 No. 2, 2012,pp. 153-161


سال انتشار: 2012

بخشی از مقدمه:
به طور کل، اهمیّت مفهوم بازاریابی برای دانشگاه‌ها در سراسر جهان از دهه 1980 به بعد و به ویژه در بریتانیا بعد از تخصیص دوباره پلی تکنیک به دانشگاه‌ها در سال 1992 (کوتلر و فاکس ، 1995) افزایش یافته است. در نتیجه آن، افزایش رقابت دانشگاه‌ها را مجبور ساخته که همان طور که تلاش هایشان را برای جذب و نگه داری دانشجویان  در بازارهای داخلی و خارجی بهبود می‌بخشند، اصول بازاریابی را بیشتر و کامل تر در نظر بگیرند.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی , سایت مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی , خرید مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی , دانلود رایگان مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی , فایل مقاله ترجمه شده ارتباطات عاطفی در بازاریابی آموزش عالی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x