مجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugin’s bundle

خریدمجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugin’s bundle

دانلود مجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugin’s bundle

برای خرید و دانلود مجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugin’s bundle با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

مجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugins bundle

معرفی المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugins bundle

افزودنی های المنتور

برای مشاهده همه افزودنی های المنتور کلیک کنید

در این مجموعه ۴ افزودنی از بهترین افزودنی‌های المنتور با 40٪ تخفیف برای شما درج شده است و به جای 346،000 تومان تنها با 19۹،۰۰۰ می‌توانید هر ۴ افزودنی را تهیه کنید. به کمک‌ این پکیج می‌توانید قابلیت‌های شگفت انگیزی را به وب سایت وردپرسی و صفحه ساز المنتور خود اضافه کرده و بدون حتی یک خط کد نویسی بهترین ها را ایجاد نمائید. در پایین توضیحات کوتاهی در مورد این محصولات وجود دارد که برای اطلاع بیشتر از این افزونه ها می توانید به صفحه خود محصول در ژاکت مراجعه بفرمائید.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول اعمال شده است،‌ کد تخفیفی بر روی آن قابل اعمال نیست.

افزودنی Ultimate Addons

مجموعه افزودنی‌های المنتور آلتیمت | Ultimate Pack bundle addons

افزودنی Ultimate Addons برای صفحه ساز المنتور کتابخانه ای از عناصر مورد نیاز شما در صفحات وب سایت می باشد که دائماً در حال اضافه شدن عناصر جدید می باشد. این افزودنی به افزونه اصلی خود یعنی المنتور قابلیت های زیادی را می افزاید که دیگر شما نیازی به افزونه های دیگر برای ساخت عناصر مورد نیاز خود نخواهید داشت. افزودنی Ultimate Addons المنتور با رعایت کامل ux طراحی شده است به صورتی که توسعه دهندگان و حتی مبتدیان طراحی سایت بدون نیاز در تغییر کد ها از عناصر مورد نیاز خود استفاده می نمایند. با استفاده از این افزودنی قوی در عرض چند دقیقه، سایت و یا حتی صفحات لندینگ جذاب ایجاد نمائید.

افزودنی Elementskit

5e2c18a1d7fb32011a6874b2.png

افزودنی المنتور المنت کیت یکی از قدرتمندترین و کامل‌ترین افزودنی‌های المنتور است که به شما امکان ساخت هدرهای حرفه‌ای، فوترهای بی نظیر، مگامنوهای ساده و پیچیده را می‌دهد. افزودنی المنتور ElementKit با بیش از ۲۰ صفحه اصلی از پیش طراحی شده قابل درون ریزی، بیش از ۴۵۰ بخش بندی حرفه‌ای آماده و بیش از ۵۰ عنصر حرفه‌ای برای المنتور، طراحی صفحات حرفه‌ای را بیش از پیش برای شما آسان و لذت بخش می‌کند.

افزونه jetblog

مجموعه افزودنی‌های المنتور آلتیمت | Ultimate Pack bundle addons

پلاگین jetblog افزونه قدرتمندی است که امکان غنی سازی صفحات وب سایت با ابزار های شیک محتوایی را فراهم می کند. با استفاده از این افزونه به راحتی وب سایت خبری خود را به کمک صفحه ساز بی نظیر المنتور، به راحتی و زیبایی هر چه تمام تر ایجاد کنید.

افزونه تولید صفحات ووکامرس با المنتور

مجموعه افزودنی‌های المنتور آلتیمت | Ultimate Pack bundle addons

طرح بندی هایی که در قالب های مختلف وردپرس ایجاد شده اند، هر چقدر هم که زیبا باشند، محدود هستند و شما نمی توانید برای فروش همه نوع محصول، از یک طرح بندی استفاده کنید. فرض کنید در یک سایت شما محصولات خوراکی و پوشاک را با هم بفروش می رسانید. صفحه ای که مربوط به این محصولات هستند نمی توانند یکی باشند. حتی صفحاتی که پوشاک زنانه و یا مردانه را به مشتری نمایش می دهند نیز می توانند به صورت مجزا طراحی شوند. با استفاده از صفحه ساز بسیار کارآمد المنتور و با یاری پلاگین صفحات ووکامرس با المنتور، با کشیدن و رها کردن صفحات ساده فروشگاه ووکامرسی خود را متحول کنید.

 

 

مجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugin’s bundle

برای خرید و دانلود مجموعه المنتور آلتیمت | Ultimate Elementor Plugin’s bundle با گارانتی ژاکت و پشتیبانی آنلاین شش ماهه اینجا کلیک کنید

نظر دهید

      پاسخ دهید