گوناگون · اکتبر 11, 2022 0

عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی eppt

رای post

دانلود عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی

فایل قابل ویرایش عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی , ورد عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی


عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی

عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی

عملیات-نظامی-امریکا-و-اسراییل-در-جنگ-تحمیلی

توضیحات:
تحقیق عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی، در قالب فایل Word و در حجم 25 صفحه، مربوط به ارائه کلاسی دانشگاه صنعتی شریف.

بخشی از متن:
در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷ نیروهای نظامی آمریکا با چند گروه سطحی نبرد را آغاز کردند. ابتدای کار هجوم به دو سکوی نفتی ایران بود. عملیات با هماهنگی نیروی هوایی امریکا از ناو هواپیمابر «یواس اس انترپرایز» آمریکا و دو گروه سطحی آغاز شد. گروهی به همراه دو ناوشکن و یک کشتی تدارکاتی آبی-خاکی به سکوی نفتی ساسان (سلمان) هجوم بردند، گروه دیگر هم -که یک ناو موشک انداز و دو ناوچه بود- به سکوی نفتی سیری حمله کردند. تفنگداران دریایی آمریکا از شاخه واکنش سریع به سکوی نفتی ساسان حمله کردند و شروع به جمع‌آوری مدارک و کارگذاشتن مواد منفجره برای از کار انداختنش کردند.
ایران با اعزام قایق‌های تندرو بوگهامار و حمله به چند هدف متفاوت، کشتی‌ای تدارکاتی با پرچم آمریکا و کشتی‌ای با پرچم پاناما در خلیج فارس به این حمله پاسخ گفت. سپس هواپیماهای آ-۶ای آمریکا با راهنمایی ناوچه‌های آمریکایی به سوی قایق‌های تندرو رفت. هواپیماها چند بمب خوشه‌ای راک‌آی به قایق‌های تندرو انداخته، یکی را غرق کرد و به چندی آسیب رساند که پس از خسارت دیدن به جزیره ابوموسی پناه بردند.

فهرست مطالب:
عملیات های نظامی امریکا
عملیات آخوندک
عملیات اراده جدی
عملیات فرصت برجسته
عملیات کمانگیر چابک
عملیات یخچال شکننده
عملیات نظامی اسراییل
عملیات اپرا
منابع

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی , سایت عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی , خرید عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی , دانلود رایگان عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی , فایل عملیات نظامی امریکا و اسراییل در جنگ تحمیلی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x