حمل و نقل · اکتبر 12, 2022 0

طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور eppt

رای post

دانلود طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور

فایل قابل ویرایش طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور , ورد طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور


طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور

طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور

طراحی-شبکه-حمل-و-نقل-شهری؛-بررسی-سیستم-حمل-و-نقل-سنگاپور

توضیحات:
تحقیق طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور در حجم 31 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل و در قالب فایل pdf (تبدیل شده از پاورپوینت).

در فایل حاضر بعد از معرفی کشور سنگاپور، به بررسی سیستم و شبکه حمل و نقل آن در قالب حمل و نقل سنتی، جاده ای، عمومی(اتوبوس، مترو، مونوریل، تاکسی)، برون مرزی(زمینی، ریلی، دریایی، هوایی) پرداخته شده است.

بخشی از متن:
سياست ديگري که در اين کشور انجام شده در رابطه با قيمت گذاري و ماليات بندي بر خودروهاي شخصی بود که در دهه ۷0 ميلادي آغاز شد. بدليل محدود بودن مساحت جزيره و محدوديت شبكه ارتباطی آن و همچنين توريستی بودن شهر سنگاپور و رشد اقتصادي شديد اين کشور و عوامل ديگر انجام اين سياست الزامی می شد.

فهرست مطالب:
معرفی کشور سنگاپور
حمل و نقل در سنگاپور
شبکه حمل و نقل

ممنوعیت آدامس
منابع

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور

 

خرید ساعت مچی همکاری در فروش ساعت   دانلود پیشینه تحقیق  دانلود تحقیق

 

دانلود طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور , سایت طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور , خرید طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور , دانلود رایگان طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور , فایل طراحی شبکه حمل و نقل شهری؛ بررسی سیستم حمل و نقل سنگاپور

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x