خدماتی و آموزشی · دسامبر 30, 2021 0

دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی

دانلود دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی

فایل قابل ویرایش دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی , ورد دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی


دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی

دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی

دانلود-کتاب-صوتی-دنیای-سوفیدانلود کتاب دنیای سوفی
نویسنده: یوستین گردر
فرمت کتاب: PDF
تعداد صفحات: 600
زبان: فارسی
مترجم: حسن کامشاد
سال انتشار: 1384
حجم فایل: 4.9 مگابایت

شرح خلاصه ای از متن فایل

کتاب صوتی دنیای سوفی اثر یوستین گردر رمانی است که تاریخ فلسفه را با داستانی گیرا روایت می کند. گردر که سالها معلم فلسفه بود و همواره دنبال کتابی بود تا فلسفه را به زبانی ساده و شیوا به جوانان بیاموزد، خود دست به کار شد و دنیای سوفی را نوشت. یوستین گردر با نوشتن این کتاب شهرتی جهانی بدست آورد. دنیای سوفی به مدت سه سال پرفروشترین رمان سال نروژ شد. در سال ۱۹۹۵ به زبان انگلیسی ترجمه شد و در همان سال بنابر گزارش ها عنوان پرفروشترین رمان جهان را نیز بدست آورد. کتاب دنیای سوفی تا کنون به ۵۹ زبان و بیش از ۴۰ میلیون نسخه منتشر شده است. راز فال ورق کتاب دیگری از یوستین گردر با همین موضوع است که به فارسی نیز ترجمه شده است.
رمان دنیای سوفی داستان دختری در آستانه ی ۱۵ سالگی است که نامه هایی عجیب از فردی ناشناس دریافت می کند. مهمترین موضوع فلسفی که یوستین گردر در داستان به آن می پردازد اراده آزاد است. او از فلسفه قبل از سقراط شروع می کند و سپس به تشریح دیدگاه های مهم فلسفی تا فیلسوفان جدید و مدرن از زبان معلم فلسفه سوفی آلبرتو کناکس (نویسنده نامه های عجیب) می پردازد.
یوستین گردر در این کتاب با زبانی ساده، مهم ترین مباحث و مبانی فلسفه را تنیده در داستانی خوشرنگ و لعاب شرح می دهد. روایت او از فلسفه با زبانی قابل فهم برای نوجوانان آن قدر جذاب است که حتی افراد در رده های سنی بالاتر را که علاقه به شنیدن فلسفه دارند به سمت خود جذب می کند.

دانلود فایل

توضیحات مختصر در مورد دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی

 

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

 

دانلود دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی , سایت دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی , خرید دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی , دانلود رایگان دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی , فایل دانلود کتاب صوتی دنیای سوفی