دانلود مقاله محمود احمدی نژاد رئیس جمهور

دانلود مقاله محمود احمدی نژاد رئیس جمهور

دانلود مقاله محمود احمدی نژاد رئیس جمهور

دانلود-مقاله-محمود-احمدی-نژاد-رئیس-جمهورلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..DOC) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۱۱ صفحه

 قسمتی از متن word (..DOC) : 
 

‏ا‏ین شعار و هدف دست یافتنی است و به حول و قوه الهی به زودی جهان بدون آمریکا و صهیونیسم را تجربه کرده و در دوران درخشان حاکمیت اسلامی بر جهان امروز تنفس خواهیم کرد… امام خمینی (ره) در مبارزه سنگین اسلام با کفر نقطه مرکزی و فرماندهی دشمنان جهان اسلام که رژیم اشغالگر قدس بود را هدف گرفتند و امروز موج جدیدی در فلسطین به راه افتاده است و این موج بیداری و معنویت که دنیای اسلام را فرا گرفته است به زودی لکه ننگ صهیونیسم را از دامان دنیای اسلام پاک خواهد کرد.
‏رئیس‌جمهور: جهان بدون آمریکا و صهیونیسم را تجربه خواهیم کرد
‏محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری به سران جهان اسلام هشدار داد مراقب فتنه‌های ‌دنیای استکبار باشند و تاکید کرد هر کس موجودیت رژیم اشغالگر قدس را به رسمیت بشناسد پای برگه شکست و تسلیم دنیای اسلام را امضاء کرده است. رییس جمهور گفت: ‏جنگی که در سرزمین فلسطین در جریان است، جنگ عادی میان یهودیان و غیر یهودیان و یا جنگ یک کشور با بقیه کشورها، جنگ یک کشور با دنیای عرب و دعوا بر سر یک سرزمین محدود‏ن‏یست، بلکه تاسیس رژیم اشغالگر قدس یک حرکت سنگین از جانب نظام سلطه و استکبار علیه دنیای اسلام است.
‏وی افزود: میان دنیای استکبار و جهان اسلام یک نبرد تاریخی در جریان است که عمق آن به صدها سال می‏رسد و وضعیت جبهه‌های ‌درگیر در این جنگ دائما تغییر یافته است.
‏رئیس جمهور در ادامه از رژیم صهیونیستی به عنوان سرپل جبهه استکبار جهانی در قلب جهان اسلام یاد کرد و اظهارداشت: استکبار جهانی پایگاهی برای گسترش سلطه خود بر جهان اسلام در منطقه خاورمیانه ایجاد کرده است و بدون این پایگاه استکبار جهانی موجودیت نخواهد داشت، زیرا نبرد امروز در فلسطین نبرد خط مقدم جهان اسلام با دنیای استکبار و جدال سرنوشت است.
‏احمدی نژاد ادامه داد: امروز ملت فلسطین به نمایندگی از امت اسلام در برابر نظام سلطه ایستاده است و به حمدالله از روزی که این ملت به سمت مبارزه اسلامی حرکت کرد و اهداف، فضا، رفتار و جهت گیری‌های ‌اسلامی را در مبارزه خود با صهیونیسم حاکم کرد هر روز به پیشرفت و موفقیت بیشتری دست یافت.
‏رئیس جمهوری در ادامه به عنوان همایش جهان بدون صهیونیسم اشاره کرد و این عنوان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: در نبرد سنگین دنیای اسلام با جهان کفر بسیاری از افراد و کشورها بذر یاس و نا امیدی را در میان توده‌های ‌مسلمانان جهان می‏پراکنند و مگر دنیای بدون آمریکا و صهیونیسم تحقق یافتنی است.
‏احمدی نژاد گفت: بدون تردید می‏گویم که این شعار و هدف دست یافتنی است و به حول و قوه الهی به زودی جهان بدون آمریکا و صهیونیسم را تجربه کرده و در دوران درخشان حاکمیت اسلامی بر جهان امروز تنفس خواهیم کرد.
‏وی با اشاره به تجربه انقلاب اسلامی که به سرنگونی رژیم ضد مردمی، خشن و وابسته پهلوی در ایران منجر شد، اشاره کرد و اضافه کرد: هنگامی که امام راحل حرکت خود را علیه رژیم گذشته آغاز کرد و فرمود ما‏ ‏ کشور بدون حکومت وابسته می‏خواهیم و این رژیم باید برود بسیاری از کسانی که مدعی مبارزه و دانش سیاسی بودند این آرمان بزرگ امام (ره) را نشدنی می‏دانستند.
‏رییس جمهور ادامه داد: در حالی که همه قدرتهای عالم حامی حکومت فاسد پهلوی بودند ملت ما با رهبری داهیانه امام خمینی انقلاب اسلامی را ایجاد کرد و امروز ۲۷ سال است که بدون حکومت وابسته به استکبار جهانی زندگی می‏کنیم.
‏وی تاکید کرد: امام فرمودند سلطه شرق و غرب در دنیا باید پایان یابد و در حالیکه افراد ضعیف مادی گرا نمی‏توانستند این پیام امام (ره) را باور کنند، ما شاهد فرو پاشی امپراطوری آهنین شرق بودیم که چنان فرو ریخت که امروز جز در کتابخانه‌های ‌دنیا اثری از این حکومت نیست.
‏احمدی نژاد گفت: امام فرمودند صدام باید برود و او آنچنان ذلت می‏یابد که نظیر ندارد و امروز ما شاهد آن هستیم که کسی که ده سال پیش با غرور جاودانه حرف می‏زد زنجیر در دست و پا در کشور خود آن هم توسط کسانی که با حمایت آنان جنایت می‏کرد و به حمایت آنان دلخوش بود محاکمه می‏شود.
‏رئیس جمهوری تصریح کرد: امام با سخنان حکیمانه خود فرمودند رژیم اشغالگر قدس باید از صحنه روزگار و از روی نقشه جهان محو شود و ما نیز تاکید می‏کنیم: مسئله فلسطین مسئله ای نیست که با دستیابی به یک سرزمین محدود قابل سازش باشد چرا که کسی نمی‏تواند اجازه دهد دشمن در قلب جبهه خودی حضور و پرورش یابد.
‏احمدی نژاد خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) در مبارزه سنگین اسلام با کفر نقطه مرکزی و فرماندهی دشمنان جهان اسلام که رژیم اشغالگر قدس بود را هدف گرفتند و امروز موج جدیدی در فلسطین به راه افتاده است و این موج بیداری و معنویت که دنیای اسلام را فرا گرفته است ‏((‏به زودی لکه ننگ صهیونیسم را از دامان دنیای اسلام پاک خواهد کرد.‏))
‏رییس شورای عالی امنیت ملی گفت: بیش از ۵۰ سال است که استکبار جهانی تلاش می‏کند به موجودیت رژیم مجعول و تقلبی اشغالگر قدس از طرق مختلف رسمیت بخشیده در گام اول آن را تثبیت کرده و سپس گامهای بعدی را بردارند و امروز فتنه ای دیگر در راه است.
‏اشغالگران قدس با تخلیه اجباری و تحت فشار ملت فلسطین گوشه ای از سرزمین فلسطین می‏خواهند این حرکت را به عنوان پیروزی نهایی فلسطینیان غالب کرده و از این مسئله به عنوان بهانه ای برای به رسمیت شناخته شدن خود تسلط بر بقیه سرزمین فلسطین و تشکیل یک دولت غاصب در کنار دولت فلسطین استفاده نمایند. وی ادامه داد: آنها می‏خواهند با پایان دادن به آرمان فلسطین و با شیطنت مرکز درگیری دنیای اسلام و رژیم اشغالگر قدس و حامیان این رژیم را به قلب جبهه خودی منتقل کرده و میان گروههای اسلامی و ملت این کشور تفرقه افکند.

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x