دانلود مقاله محاسبه درصد سود شرکتها

دانلود مقاله محاسبه درصد سود شرکتها

دانلود مقاله محاسبه درصد سود شرکتها

دانلود-مقاله-محاسبه-درصد-سود-شرکتهالینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۹ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏به نام خدا
‏درآمد شرکتهای کوچکتر کمتر احتمال دارد که قابل پیش بینی و قابل انتظار باشند. بنابراین منتشر کردن اطلاعات ارزش مناسبتی بالاتری را به طور قابل مقایسه آماده خواهد کرد. در طول این بررسی ، نتیجه قابل اهمیت طوری که یک شرکت بر ارتباط شمول تمامی درآمدها موثر است وقتی که درآمدهای عملیاتی (مازاد نادرست) طبق چنین رفتاری ارائه داده می شود.
‏نتایج برگشتی از جدول ۵.۷ ، دوره کارکردی کوتاه و بلند را با ارتباط بازگشت درآمدها ثابت می کند. در دوره ی کوتاه مدت ، اثر یک توانایی قطعی با یک یا دو سال فاصله به شرط اینکه % ۵/۲ قدرت متوسط توضیحی برای شرکتهای در سطح پایین و % ۱۷ برای شرکتهای سطح بالا ثابت می شود.
‏این برابری می کند با نظریه ایکه سرمایه دارای با ریسک بالای (به عنوان نماینده نفوذ مالی) شرکتها پاسخی بر اطلاعات درآمدها تکیه می کنند نسبت به شرکتهایی با ریسک پایین تر، در نتیجه امکان دوره های بی ثبات در چنین شرکتهایی وجود دارد.
‏نتایجی با روزنه ها و بخشهای زیاد، بر زمان زیاد ارتباط ارزشمند درآمدها برای اینکه توانایی کم و زیاد شرکتها به ترتیب به متوسط % ۳۲ و % ۴۳ بهبود یابد، دلالت می کند.
‏دلالت بر افزایش میزان توانایی در مدت زمان بالا جزئی موقتی است و تفاوت زمانی باعث شکست در کار است . این پیشنهاد می شود که اطلاعات درآمدی از سیر بلند مدت شرکتهایی با ریسک پایین مهم تر است . در دوره های جریانهای مازاد درآمد بار دیگر شواهد کم برای اثر توانایی و نفوذ با ارتباط شمول تمامی درآمدها پیشنهاد می شود.
‏۵-۴-۵- تماس و برخورد اندازه بخشهای گزارش رسمی
‏نتایج برگشت مدلهای ۱۸- ۵ و ۱۷- ۵ و ۱۶-۵ در جدول ۸-۵ به نمایش گذاشته شده. نتایج برای مدل ۱۶-۵ همانند مدل ۵۰۸ است و یک رابطه ی مثبت بین زمان (به عنوان و سطح برگشتی) و قدرت توضیحی حسابداری درآمد برای گزارش رسمی است. مدلهای برگشتی ۱۷- ۵ و ۱۸-۵ ، ۳ ماه و ۶ ماه درخواست عقب افتادن برای تقدم و تاخر قیمتهای گزارش می کنند، و هر دو نسبت ساده ی زودگذر داخلی بین درآمدها و گزارشها که شبیه معادله ۱۶ ‏–‏ ۵ ‏م‏ی باشد را شرح می دهند.

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x