دانلود مقاله کنفرانس ملی قانونگذاران سیاسی ۳۳ ص

دانلود مقاله کنفرانس ملی قانونگذاران سیاسی ۳۳ ص

دانلود مقاله کنفرانس ملی قانونگذاران سیاسی ۳۳ ص

دانلود-مقاله-کنفرانس-ملی-قانونگذاران-سیاسی-33-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۳۲ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏۳
۲
‏کنفرانس ملی قانونگذاران سیاسی در مورد:
‏تلفنهای همراه و ایمنی بزرگراهها
‏روز به روز سازی در سال ۲۰۰۲
‏اکتبر سال ۲۰۰۲
‏نوشته شده توسط Matt Sundeen‏ رئیس اصلی برنامه:
‏ارتباط بین جلب توجه راننده و ایمنی بزرگراهها مساله قابل توجهی برای قانونگذاران در ایالات متحده می باشد. هر سال بیش از ۰۰۰/۴۲ نفر کشته می شوند و بیش از ۳ ملیون تصادف رانندگی زخمی می شوند. سازمان ملی ایمنی بزرگراهها (NHTSA)‏ تخمین می زند که ۲۰ درصد از ۲۰ درصد تمامی تصادفات وسائط نقلیه –‏ یا حدود ۱.۲‏ میلیون تصادف به عنوان یک عامل اصلی از طریق حواس پرتی راننده انجام می گیرد.
‏توجه اینکه خیلی از چیزها می تواند باعث حواس پرتی راننده شود موضوع چراغ روشنایی برای قانونگذاران محلی ارتباطی بین استفاده تکنولوژی های داخل ماشینی مخصوص تلفنهای بی سیم را برای قانونگذاری مشخص می کند. از سال ۱۹۹۹ هر ایالت قانونگذاری را با توجه به استفاده تلفنهای بی سیم در نظر گرفته است. در همین وضعیت کنگره از شرایط خاصی را بر روی این قضیه صحه گذاشت است. بسیاری از آژانسهای فدرال و ایالتی تاثیرات تکنولوژی بر جلب توجه رانندگان را مورد مطالعه قرار می دهند و تخمین زده اند ۳۰۰ شهر شهرستان و یا بخش دارای موارد خاص استفاده ازتلفنهای همراه هستند.
‏علاقه مندی به استفاده از تلفنهای همراه و امنیت بزرگراهی با افزایش قابل توجه در تعداد تلفنها در جاده ها در نظر گرفته شده است. ارتباطات ماهواره ای و ارتبات اینترنتی
‏۳
۳
(CTIA)‏ بیانگر این است که بیش از ۱۳۷ میلیون و در حال حاضر از سرویسهای بی سیم در ایالات متحده استفاده می کنند که بیشتر از ۶۰ میلیون مشترک در سال ۱۹۹۸ بوده است.
‏میانگین زیادی از مشترکین بی سیم و نیمی بیش از ۱۳۰ فرد از ابزارهای پرتابل که قابلیت استفاده در داخل و خارج از ماشین را دارند استفاده می کنند.
‏افزایش در تعداد تلفنها به همراه پیچیدگی عملکردهای تلفنی و پتانسیل بیشتر برای حواس پرتی رانندگان می باشد. تلفنهای مدرن به افراد این اجازه را می دهند که از بازار بورس خبردار شوند شرایط جدید رویدادهای ورزشی را بدانند و یا تصاویر دیجیتال بفرستند.
‏قابلیت جابجائی پذیری تلفن همراه به این معنی است که افراد می توانند از تلفن ها در هنگام رانندگی استفاده کنند:
NTHSA‏ تخیمن زده است که در حدود ۷۳ درصد از مشترکین از تلفن های خود در هنگام رانندگی استفاده می کنند. بقیه حدس زده اند که بین ۵۰ درصد تا ۷۰ درصد از تمامی تلفن های موبایل در ماشین مورد استفاده قرار می گیرند.
‏تلفن های موبایل تنها تکنولوژی مورد استفاده در جاده نیست. تولید کنندگان اتومبیل اطلاعات متنوع و یا سرگرمی های مختلف در زمینه تلفن های همراه در ماشین قرار می‌دهند. در حال حاضر در اکثر ماشین های رانندگان و مسافران می توانند e-mail‏ چک کنند در اینترنت گشت بزنند، سیستم های اطلاعاتی را پی گیری کنند و از ابزارهای مختلفی استفاده کنند که تا به حال تنها از طریق یک خط ثابت امکان پذیر بوده است.

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x