دانلود مقاله کارخانجات لامپ پارس شهاب ۶۳ ص

دانلود مقاله کارخانجات لامپ پارس شهاب ۶۳ ص

دانلود مقاله کارخانجات لامپ پارس شهاب ۶۳ ص

دانلود-مقاله-کارخانجات-لامپ-پارس-شهاب-63-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۵۹ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏۱
‏ ‏کارخانجات پارس الکتریک ( شرکت سهامی عام ) در تاریخ ۹/۱۲/۱۳۴۱‏ ‏تحت‏ ‏شماره ۸۵۶۷ در ایران به ثبت رسیده و فعالیتهای آن با موضوع تأسیس و ا یجاد کارخانه صنعتی و تولیدی مونتاژرادیو و تلویزیون بنیان نهاده شد .
‏تولیدات این کارخانه در حال حاضر شامل تلویزیونهای رنگی در اندازه های ۱۴،۲۱،۲۸،۲۹، مانیتور ۱۵،۱۷ رادیو پخش اتومبیل ، رادیو ضبط دو کاسته و بلند گو می باشد .
‏ ‏در حال ‏ح‏اضر کارخانجات پارس الکتریک با همکا‏ر‏ی شرکت های معتبر و پیشرو جهانی و با استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژی و جدیدترین ماشین های اینسرت اتوماتیک و مجربترین مهندسین و تکنسینها و نیروی کارآمد محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می نماید .
‏کارخانجات این شرکت در مجتمع صنعتی واقع در کیلومتر ‏۱۱‏ جاده مخصوص کرج مشغول به فعالیت بوده و مشتمل بر ‏۴‏ واحد تولیدی ‏ ‏(۱ـ تلویزیون ۲ـ مانیتور ۳ـ قطعات ۴ـ رادیو و کوئیل سازی )و واحدهای پ‏ش‏تیبانی تولید (تحقیقات و توسعه ، نگهداری و تعمیرات ، برنامه ریزی و کنترل مواد ، کنترل کیفیت ) بوده و دارای کارگاههای مجهز به مدار چاپی ، قطعات پلاستیکی وفلزی ، آبکاری ، پلاستو فوم، رنگ کاری و قالب سازی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز‏ ‏می باشد ‏.
‏کارخانجات پارس الکتریک در تاریخ ۱۶/۴/۱۳۵۸ در اجرای (بند‏ ‏ب ) در قانون ح‏ف‏ا‏ظ‏ت و توسعه صنایع ایران ،ملی اعلام گردید و تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران واقع شد و در سال ۱۳۷۱ در اجرای سیاستهای دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر خصوصی سا‏ز‏ی کارخانجات ، نقل و انتقال سهام بین سازمان صنایع ملی ایران و شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی صورت گرفت و اداره امور شرکت را هیأت مدیره منتخب مجمع صاحبان سهام عهده دار گردید .
‏۲
‏فهرست شرکتهای تابعه پارس الکتریک :
‏۱.شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس
‏۲. شرکت خدمات پارس
‏۳شرکت کارخانجات پارس کالری
‏۴. شرکت طراحی و مهندسی ساخت صنعت
‏۵. شرکت پارس نیک
‏۶. شرکت مهندسی و بازرگانی پارس
‏۷. شرکت ساخت و تولید قطعات الکترونیک سیرجان
‏۸. شرکت پرسا رایانه
‏۹. شرکت عایق پلاستیک
‏۱۰. شرکت کارتن البرز
‏۱۱.سایر شرکتهای سرمایه پذیر
‏شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس (سهامی عام )
‏ شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس به منظور ساخت و تهیه و توزیع و فروش انواع محصولات و لوازم خانگی در تا‏ر‏یخ ۶/۲/۱۳۵۴ به ثبت رسیده و کارخانه و تأسیسات آن در شهر صنعتی البرز قزوین احداث و به همت مهندسین و کارگران ایرانی در سال ۱۳۵۹ به بهره برداری رسید .
‏طی دوران فعالیت شرکت پس از انقلاب ، ترکیب و میزان سرمایه شرکت به دفعات تغییر یافت و در سال ۱۳۷۰ به تملک کارخانجات پازس الکتریک در آمد و در سال ۱۳۷۳ از سهامی (خاص) به سهامی (عام) تبدیل و در همان سال نیز در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شد .

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x