دانلود مقاله کارآفرینی آموزشگاه زبان خارجی ۳۲ ص

دانلود مقاله کارآفرینی آموزشگاه زبان خارجی ۳۲ ص

دانلود مقاله کارآفرینی آموزشگاه زبان خارجی ۳۲ ص

دانلود-مقاله-کارآفرینی-آموزشگاه-زبان-خارجی-32-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۳۲ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏۱
‏پیشگفتار
‏رشد روزافزون سطح تحصیلات افراد جامعه ، باعث افزایش میزان استفاده از منابع مختلف علمی است. از دیگر سو ، حجم این منابع به حدی است که نه تنها ترجمه و انتشار تمام آنها عملی نیست ، بلکه حتی در صورت ترجمه شدن این مطالب، مدت زمانی که صرف ترجمه مطلب می‏‌‏شود ، باعث از دست رفتن تازگی آن مطلب می‏‌‏گردد. به همین دلیل آشنایی با زبان های خارجی، سهم بسزایی در سهولت استفاده از منابع علمی ، اعم از کتب و نشریات تخصصی و همچنین اینترنت دارد. ضمن اینکه تسلط به زبان های خارجی موجب استفاده سهل تر از نرم افزارهای عمومی و تخصصی رایانه ای را نیز فراهم می‏‌‏آورد.
‏ نکته دیگری که اهمیت یادگیری زبان های خارجی را دو چندان می‏‌‏کند ، یکپارچگی اقتصادی جهان است که موجب افزایش حجم مکاتبات خارجی بازرگانی و سفرهای تجاری خارجی است. بدیهی است تسلط به زبان مورد استفاده در مذاکرات تجاری می‏‌‏تواند از بروز خطاهای سهوی پیشگیری نماید.

‏چکیده
‏۲
‏ ‏همچنین عدم تناسب آموزش زبان های خارجی در سیستم آموزش رسمی کشور با نیازهای افراد در محیط اجتماعی ، میل به شرکت در کلاس های آزاد را که آموزش کاربردی تری ارائه می‏‌‏کنند افزایش می‏‌‏دهد.
‏ و در نهایت، ‏«‏ یادگیری هر زبان جدید، آغاز یک زندگی تازه است. ‏»‏ این جمله به تنهایی اهمیت یادگیری زبان های خارجی را بیان می‏‌‏کند.
‏ اجرای این طرح ضمن اینکه پاسخی به نیاز اقشار مختلف جامعه برای یادگیری زبان های خارجی است، می‏‌‏تواند از بازدهی اقتصادی مناسبی نیز برخوردار بوده و همچنین زمینه ساز اشتغال نیروهای متخصص به خصوص در رشته زبان های خارجی گردد. علاوه بر آن با توجه به این که طرح های آموزشی می‏‌‏توانند برای آموزش پسران یا دختران اجرا شوند، در اجرای این گونه طرح ها می‏‌‏توان از نیروی کار بانوان تحصیلکرده نیز استفاده نمود.
‏مکان مورد نیاز طرح ،‏ شامل یک باب ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی ۹۰ متر مربع می‏‌‏باشد که ارزش هر مترمربع آن چهار میلیون ریال وهزینه کل خرید محل ۳۶۰ میلیون ریال برآورد می‏‌‏شود.
‏مقدمه

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x