دانلود مقاله قارچ

دانلود مقاله قارچ

دانلود مقاله قارچ

دانلود-مقاله-قارچلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۲۴ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏۱
‏مقدمه
‏متاسفانه به علت ‏عدم آشنایی برخی از فعالان بخش تولید قارچ صدفی به فنون بازاریابی صحیح و ارایه ‏نامناسب قارچ، ویا ارایه قارچهایی با کیفیت پایین به بازار و همچنین وجود رقابت ‏ناسالم در بین تولید کنندگان قارچ صدفی، درحال حاضرتولید قارچ به صورت صنعتی علیرغم‏ ‏یاز بازار، سودآوری پایینی دارد.
‏عدم اطلاع رسانی صحیح وبعضا ارایه اطلاعات ‏غلط و ناکافی و خودداری از تصویر وضعیت حال و آینده بازار قارچ صدفی در زمان ارایه ‏مشاوره و … از سوی برخی از واحدهای ارایه خدمات مشاوره تولید قارچ نیز بر این ‏بازار آشفته ، دامن زده است .
‏لذا خواهشمند است قبل از اقدام به تولید قارچ ‏صدفی اطلاعات کاملی از وضعیت بازار و
‏فروش آن در منطقه مورد نظرتان به دست آورید‏ .
‏۳
‏پرورش قارچ و کسب درآمد در منزل
‏* ‏کاری جدید و در منزل بدون نیاز به سرمایه و وقت زیاد
‏* ‏بدون نیاز به مکان خاص , حتی در انباری و یا گوشه ای از حمام منزل
‏* ‏قابل پرورش حتی در داخل آپارتمان
‏* ‏ثمردهی هر بستر تا چندین ماه
‏* ‏تهیه خوراک لذیذ و سالم و مقوی جهت مصرف در منزل
‏* ‏آسانی کار و به فروش عمده رساندن محصول
‏* ‏قابل استفاده در بیش از ۲۰۰ نوع غذا
‏هم خوراک قارچی صد درصد مطمئن , پروتئینی و مقوی برای منزل خودتان تهیه نمائید و هم در ادامه کار پس از کسب تجربه و تهیه جزوه دوم می توانید قارچ تولیدیتان را در بازار با قیمت مناسب به فروش برسانید . صنعت تولید قارچ خوراکی در ایران نوپاست و تا به حال کمتر به آن پرداخته شده است و مستعد توسعه و گسترش می باشد و از طرفی مواد ویتامینی و پروتئین سرشار قارچ و طیف گسترده غذاهای امروزی که با قارچ تهیه می شوند باعث ‏ت‏شدید نیاز بازار به این کالای ارزشمند خوراکی شده است . برخلاف قارچ دکمه ای که پرورش آن به بیش از ۳۰ ملیون تومان سرمایه و مکان مخصوص نیاز دارد , پرورش قارچ صدفی به سرمایه زیاد و یا مکان خاصی نیاز ندارد و در طیف گسترده تری از غذاها قابل استفاده است و از نظر مواد غذائی نیز غنی تر می باشد .

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x