دانلود مقاله فلش Flash02

دانلود مقاله فلش Flash02

دانلود مقاله فلش Flash02

دانلود-مقاله-فلش-flash02لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۶۱ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏۲
‏آشنایی با فلش:
‏ ‏مقدمه :
‏برای ایجاد سایتهای جذاب وپویا فلش ماکرو مدیا یکی از ابزارهای مفید می باشد. با استفاده از این برنامه میتوان به یک سایت تعامل و پویا نمایی بخشید و بدین وسیله جلوه های ویژه ای راتولید نمود .با استفاده ازاین برنامه آموزشی شما عوامل اصلی فلش راشناخته و قادر به تولیدفیلمهای فلش خواهید شد. نرم افزارهای دیگری نیزجهت ویرایش گرافیکی یا صوتی به همراه فلش در تهیه محتوای صفحات وب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برنامه هایی نظیر Macromedia‏ Dreamweaver‏ یا Microsoft Frontpage‏ به همراه برنامه فلش کاربرددارد.
برنامه فلش با حداقل امکانات وظایف بزرگی را انجام می دهد که از آن جمله می توان ساخت تصاویر وبی را نام برد. وب بخشی از اینترنت است که به صورت ویژوال بوده وبه خلاقیت بصری نیاز داردوقتی که در یک سایت وبی وارد می شوید هزاران ایده مختلف جذاب کننده را مشاهده خواهیدنمود. فلش دارای ابزارهایی است که با استفاده ازآنها می توانید تصاویر زیادی راایجاد نمائید. تصاویری که در فلش رسم می شوند به وسیله گرافیک برداری تولید می شوند نه به شکل
‏۲
Bitmap‏گرافیک برداری دارای مزیتهایی نسبت به Bitmap‏ است که کوچک تر بودن فایلهای تصاویر برداری نسبت به فایلهای Bitmap‏ هم ارز آنها یکی از این مزایا می باشد.
همچنین فایلهای گرافیک برداری بدون از دست دادن کیفیت دارای قابلیت Scale‏ هستند. تصاویر برداری فلش را به سادگی نمی توان به سایت وب اضافه کرد. این تصاویر معمولا باید توسط یک برنامه خاص مشاهده شود. این برنامه برای تصاویر فلش Flashplayer‏ می باشد که در مرورگر وب نصب می گردد. تصاویر فلش به صورت بخشی از فیلم فلش ذخیره می شوند و این فیلم فلش است که در صفحه وب شما قرار داده می شود. هنگامی که مرور گر وب با یک فیلم فلش در صفحه وب روبرو می گردد به صورت اتوماتیک اجراگر فلش را Load‏ می نماید.
‏فلش با توسل به فرایند ی به نام Tweening‏ عمل متحرک سازی را به راحتی انجام می دهد. در انجام متحرک سازی تنها کافیست در فریمهای شروع و خاتمه تحرک حرکت را تعریف نمائیدو فلش به طور خودکار کلیه فریمهای شروع و خاتمه را تولید می نماید. علاوه بر متحرک سازی از فلش برای تولید سایتهای وب تعاملی (

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x