دانلود مقاله فشار خون ۲۴ ص

دانلود مقاله فشار خون ۲۴ ص

دانلود مقاله فشار خون ۲۴ ص

دانلود-مقاله-فشار-خون-24-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..Doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۲۶ صفحه

 قسمتی از متن word (..Doc) : 
 

‏مقدمه
‏آبغوره‏ ‏وتاثیر‏ آن بر روی فشار خون:
‏یکی‏ از انواع افزودنی ‏های‏ غذایی که مصرف آن ‏از‏ دیر باز در کشور ما مرسوم بوده ‏است، آبغوره ‏می‏ باشد.اصطلاح غوره در ادبیات معنایی « فرهنگ لغت » به هر نوع میوه نارس اطلاق می ‏گردد‏ . ولی منظور از غوره در این مبحث میوه نارس انگور می باشد که دارای رنگ سبز ‏وطعم‏ ترش است‏ ‏که عصاره آن به نام آبغوره مرسوم است.
‏و‏ اما مطلبی که ما را بر آن ‏داشت‏ که در این زمینه به بحث و تحقیق و پژوهش اقدام نماییم، شناخت تاثیر آن بر روی ‏ساختار‏ زیستی انسان و اهمیت مصرف آن بود. از این رو در آن زمینه به جمع آوری اطلاعات ‏اولیه‏ مربوطه اقدام نموده و تحقیقات خود را در این مهم آغاز نمودیم .
‏با‏ بدست آمدن اطلاعات اولیه ‏در‏ مورد این ماده و اینکه بر روی فشار خون مؤثر است با فرض درست بودن این مسئله در ‏پی‏ یافتن علت علمی این فرضیه اقدام نمودیم .
‏برای‏ پی بردن به علت علمی این تاثیر لازم دانستیم که در هر دو مورد علت و ‏معلول‏ یعنی « آبغوره و تاثیر آن بر روی فشار خون » اطلاعات لازم را اخذ نماییم . ‏بنابر‏ این مسیر ‏تحقیقات‏ به دو شاخه زیر ‏تقسیم‏ گردید که هر شاخه نیز برای رسیدن به ‏اهداف‏ کلی
‏شاخه‏ های متعدد دیگری را در ‏پی‏ داشت:
‏شناخت‏ بیماری فشار خون «علتها ‏و‏ عوامل »

‏شاخه‏ ها و زیر شاخه‏ شناخت داروهای مؤثر بر فشار خون
‏ ‏
‏ ‏ ‏ شناخت کلی آبغوره ‏
‏هر‏ یک از این شاخه ها و زیر شاخه های مربوط به آن، اطلاعات پایه ‏لازم‏ برای نتیجه گیری کلی یعنی تعمیم این دو شاخه و زیر شاخه های آنها به یکدیگر و ‏رسیدن‏ به هدف اصلی را ارائه نموده است؛ و در پایان بوسیله نتیجه گیری کلی که از ‏این‏ تحقیقات بدست آمده است صحت یا عدم صحت این مقوله آشکار و دلایل صحت یا عدم صحت
‏اعلام‏ گردیده است . امید اینکه این تحقیق مؤثر واقع گردد.
‏بخش‏ اول
‏شناخت بیماری فشارخون
‏«‏ علت ها وعوامل ‏»
‏و
‏داروهای مؤثر برآن

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x