دانلود مقاله فروشگاه اینترنتی و تجارت در وب

دانلود مقاله فروشگاه اینترنتی و تجارت در وب

دانلود مقاله فروشگاه اینترنتی و تجارت در وب

دانلود-مقاله-فروشگاه-اینترنتی-و-تجارت-در-وبلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۳۰ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏۱
‏فروشگاه اینترنتی و تجارت در وب
‏ایجاد فروشگاه اینترنتی، تبلیغ و اطلاعات کامل محصولات یک شرکت به نمایش در می آید و مشتری با داشتن کارت پرداخت واسطه‏ ‏ویا کارت‌های‏ ‏اعتباری، پس از جستجو و انتخاب، در خواست خرید می کند. سایت واسطه پس از کسر مبلغ محصول از حساب وی، این درخواست را در وهله اول از طریق فکس و یا تلفن (در آینده از طریق کامپیوتر به صورت آنلاین و یا از طریق SMS‏ و یا تلفن گویا ) به فروشنده ارجاع می دهد و فروشنده می بایست در مدت زمان توافق شده، کالا را برای مشتری ارسال نماید.
‏مزایای ایجاد فروشگاه اینترنتی برای فروشندگان
‏داشتن ویترینی قابل رویت در سرتاسر ایران و کشورهای منطقه
 ‏داشتن بازدید کنندگان بسیار (شرکتها، ادارات، موسسات، بنگاههای تجاری، متخصصان، ‏دانشجویان و …‏)
‏وسعت نامحدود فروشگاههای اینترنتی
‏در فروشگاههای سنتی به علت کمبود جا، امکان نگهداری تمامی محصولات بر اساس تنوع، ‏اندازه، ترکیبات و … وجود ندارد که این مسئله در فروشگاه اینترنتی کاملاٌ حل شده ‏است یعنی به دلیل عدم محدودیت در فضا، فروشنده می تواند سبد محصولات تولیدی خود را ‏به متنوع ترین شکل ممکن به همراه توضیحات کامل و بیان برتری های کیفی و فنی به زبان ‏ساده و با درج قیمت ها و عکس های زیبا در معرض دید مشتریان قرار دهد.
‏۲
‏نداشتن محدودیت زمانی
‏فعالیت فروشگاههای سنتی محدود به ساعات و روزهای غیر تعطیل می باشد اما ‏فروشگاههای اینترنتی مطلقاٌ چنین محدودیتی نداشته و در تمامی ساعات شبانه روز و ‏تمامی روزهای سال در دسترس عموم بازدید کنندگان قرار دارد.
‏کاهش هزینه های جانبی وسود آوری بیشتر
‏در فروش مستقیم محصولات به مشتریان در فروشگاه اینترنتی، هزینه هایی از قبیل ‏کارمزد، خواب سرمایه و سایر هزینه های جانبی کاهش یافته و بنابراین سود بیشتری عاید ‏فروشنده می شود.
‏پرداخت اینترنتی
‏پرداخت اینترنتی عبارت است از پرداخت توسط کارتهای پرداخت یا اعتباری، کسر از ‏موجودی خریدار و واریز به حساب فروشنده. تمامی مراحل فوق بصورت اینترنتی انجام می ‏پذیرد.
‏ه چه طریق می توانید مشتریان خود را راضی کنید؟
‏فروشنده می تواند با اختصاص بخش ناچیزی از سود حاصله در هر فروش آنلاین، ‏قیمت محصول خود را کاهش دهد تا مشتری بیشتری را جلب نماید.

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x