دانلود مقاله عوامل موثر بر افت تحصیلی ۳۰ ص

دانلود مقاله عوامل موثر بر افت تحصیلی ۳۰ ص

دانلود مقاله عوامل موثر بر افت تحصیلی ۳۰ ص

دانلود-مقاله-عوامل-موثر-بر-افت-تحصیلی-30-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۳۱ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏چکیده
‏یکی از معضلات مهم نظام آموزشی کشور ما و کشورهای دیگر افت تحصیلی است که سبب هدر رفتن نیروی انسانی و مادی جامعه می شود (سایت شیعه نیوز) لذا بررسی عوامل موثر بر افت تحصیلی جهت پیشگیری از افت تحصیلی ضروری به نظر می رسد. ما در این اثر با استناد از روش اسنادی مطالبی را تهیه نموده ایم و طی این مشخص شده است که وضعیت اقتصادی خانواده / آرامش و توافق والدین ؟ تحصیلی موثر است همچنین عوامل فردی مانند علاقه، انگیزه ، نوع مطالعه و در مدرسه کلاس، روش تدیس معلم بر شکست تحصیلی اثر می گذارد که می توان این عوامل را به صورت عوامل درون سازمانی یا برون سازمانی نیز بررسی کرد (سایت اخبار تحلیلی شیعه)
‏تقدیر و تشکر
‏چقدر وسیع است اقیانوس مواج علم و دانش چقدر زیباست آموختن.
‏انسان در پرتو آموختن و کسب دانش به کمال می رسد و این رشد و کمال را مرهون لطف و زحمات استاد و معلم خویش می داند. بر پایه این حدیث گرانقدر که ‏«‏من معلمنی حرفا صیرنی عبدا‏»‏ همیشه و در همه حال قدر و منزلت استاد ستودنی است. ما نیز برخود لازم دانستیم که از زحمات بی شائبه استاد گرانقدر جناب آقای حسین زاده که ما در تهیه و تنظیم مطالب این پژوهش راهنما و یاریگر بودند تشکر و قدردانی می کنیم.
‏فهرست مطالب
‏فصل اول
‏مقدمه
‏پیشینه تحقیق
‏گزاره های تحقیق
‏هدف
‏سؤالات
‏فرضیه ها
‏فصل دوم: روش تحقیق
‏توصیف مفهومی متغیرها
‏تعریف عملیاتی متغیرها
‏روش تحقیق
‏فصل سوم: متن تحقیق
‏مبانی نظری
‏تئوری های یادگیری
‏یافته ها و اطلاعات
‏تجزیه و تحلیل یافته
‏ارائه مدل نظری
‏فصل چهارم:
‏نتیجه گیری و ارائه راه حل ها
‏منابع و موأخذ تحقیق و پیوستها
‏مقدمه:
‏افت تحصیلی امروزه یکی از نگرانی های خانواده ها و دست اندر کاران تعلیم و تربیت است مساله موفقیت یا شکست تحصیلی مسابقه طولانی و نامشخص دارد. اما به طور رسمی پس از اجباری شدن آموزش و پرورش در اواخر قرن نوزدهم و همگام با تحولات صنعتی و نیاز به نیروهای تربیت شده و متخصص افکار دولتمردان و دست اندر کاران آموزش و پرورش به مسأله پیشرفت و شکست تحصیلی معطوف شده است(بیابانگرد ، اسماعیل، ۱۳۷۸. ؟ از

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x