دانلود مقاله طرح پاداش افزایش تولید (آکورد) ۱۵ص

دانلود مقاله طرح پاداش افزایش تولید (آکورد) ۱۵ص

دانلود مقاله طرح پاداش افزایش تولید (آکورد) ۱۵ص

دانلود-مقاله-طرح-پاداش-افزایش-تولید-(آکورد)-15صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۱۶ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏طرح پاداش افزایش تولید (آکورد) ۲
‏معرفی کارخانه:
‏کارخانه تولیدی ادوات کشاورزی قربان محمدزاده و پسران در کیلومتر ۵ جاده قوچان- روبروی اکسیژن خوراکیان واقع می باشد. ‏مالکیت این واحد متعلق به سه برادر می باشد.‏تولیدات این کارخانه به ساخت گاوآهن و قطعات یدکی آن محدود میشود‏ که‏ در ۱۲ نوع و سایز طراحی و تولید می شود‏ و‏ ۶۰ نفر کارگر تولیدی و ۷ نفر کارمند اداری ‏در این واحد ‏مشغول به فعالیت می باشند. دفتر فروش کارخانه مزبور در چهارراه ابوطالب واقع شده است و ‏در تولید گاوآهن دارای ‏پیشینه ‏ای ۸۰ ساله می باشند. فروش محصولات نیز بصورت داخلی و صادراتی (به کشورهای پاکستان- سوریه- افغانستان و ….) می باشد.
‏فرآیند تولید:
‏روند تولید بصورت انبوه و پیوسته می باشد و بدلیل وجود بازاری با ظرفیت کافی و مناسب- محصولات کارخانه معمولا پیش فروش شده و نگرانی از بابت عدم فروش محصولات وجود ندارد. بهمین دلیل لزومی برای در نظر گرفتن ساختمانی جهت انبار محصولات ساخته شده وجود ندارد. محصولات در ۸ دایره تولید می شوند.
‏دایره اول: برشکاری
‏ا‏ولین دایره تولیدی- برشکاری می باشد که در این دایره مواد اولیه ای از قبیل ورق آهن و تسمه و قوطی بوسیله هواگاز- برش خورده و جهت استفاده در دوایر بعدی آماده می گردد. لازم به ذکر است برای برش از دستگاهی استفاده می شود که توسط خود مالکین طراحی و ساخته شده است که تکنولوژی آن مربوط به ۵۰ سال پیش است. بهمین دلیل از بازدهی بسیار پایینی برخوردار است که باعث اتلاف وقت و در نتیچه از کارافتادگی دوایر دیگر می شود. این دایره یکی از مشکلات اساسی روند تولید این کارخانه می باشد.
‏دایره دوم: کوره و چکش کاری
‏برخی قطعات برش خورده جهت استحکام بیشتر در یک درجه حرارت مشخص در کوره گرم می شود و سپس توسط ماشین چکش کاری- ‏فرآیند استحکام بخشی به قطعات کامل می شود. سپس قطعات مورد نظر درون آب قرار می گیرد. در این دایره ۳ عدد کوره گازوئیل سوز و یک دستگاه چکش وجود دارد.
‏طرح پاداش افزایش تولید (آکورد) ۲
‏دایره سوم: پرسکاری
‏قطعات آماده شده توسط دایره کوره و برخی دیگر از قطعات که در دایره برش آماده گردیده است- جهت پرس و شکل گیری به این دایره انتقال می یابند. لازم به ذکر است تعداد دستگاه های پرس موجود در این دایره زیاد بوده و تعداد زیادی از آنها مورد استفاده قرار نمی گیرد.
‏دایره چهارم: سوراخکاری
‏در این دایره برخی از قطعات که جهت اتصال به بدنه اصلی گاوآهن احتیاج به پیچ شدن دارند- عملیات سوراخکاری روی این قطعات انجام می شود. در این دایره ۵ دستگاه دریل در سایزهای مختلف وجود دارد.
‏دایره پنجم: جوشکاری
‏بعضی قطعات جهت اتصال قوی تر- لازم است بوسیله جوش به یکدیگر متصل شوند که در نهایت منجر به تولید بدنه اصلی گاوآهن می شوند.
‏دایره ششم: فرچه کاری و تمیزکاری
‏در این دایره قطعات جوشکاری شده جهت تمیزکاری و مسطح کردن ناهمواری ها و از بین بر‏دن قسمتهای زاید توسط فرچه برقی- عملیات انجام می شود.
‏دایره هفتم: نقاشی
‏در این دایره قطعات ساخته شده در دوایر مذکور- رنگ آمیزی می شوند و سپس جهت پخته شدن در کوره ای مخصوص حرارت می بینند.

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x