دانلود مقاله طراحی تخصصی صفحات وب ۲۷ ص

دانلود مقاله طراحی تخصصی صفحات وب ۲۷ ص

دانلود مقاله طراحی تخصصی صفحات وب ۲۷ ص

دانلود-مقاله-طراحی-تخصصی-صفحات-وب-27-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۲۶ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

۱
‏دانشگاه آزاد اسلامی
‏واحد کاشمر
‏عنوان :
‏ط‏ـ‏راح‏ـ‏ی تخصصی صفحات وب
‏ ‏طراحی صفحات اختصاصی
‏وب سایت آموزشی
‏دوره های آموزشی
‏این صفحه شامل دو قسمت می باشد : مشخصات دوره ها و نکات لازم
‏قسمت اول مشخصات دوره ها شامل نام دوره, طول دوره, تاریخ شروع, هزینه دوره و توضیحات می باشد و با هر مرتبه کلیک دکمه Add‏ رویه AddTextEdu‏‏‏ فراخوانی می شود که ۵ پارامتر از نوع TEdit‏ دارد و معادل مشخصات دوره می باشند. با فراخوانی این رویه اطلاعات وارد شده برای هر قسمت به ترتیب در آرایه های Title‏, Name‏, Date‏, MarkM‏و Text‏که از نوع String‏ هستند ذخیره می شوند البته در صورتی که هر کدام از مشخصات فوق تعیین نشده باشد آن محل از آرایه با رشته تهی مقدار دهی می شود.
۲
‏بعد از مقدار دهی آرایه ها اندیس آنها )‏ ( i‏ افزایش می یابد و فیلدهای مربوطه برای ورود اطلاعات بعدی پاک می شود.
‏در قسمت دوم (نکات لازم) می توان هر چند نکته مورد نظر را درباره دوره های آموزشی وارد کرد با ورود هر نکته باید دکمه Add‏ کلیک شود به این ترتیب هر نکته در آرایه ای به نام Point‏ از نوع String‏ ذخیره می شود. البته می توان از طریق دکمه تنظیم قلم مشخصات متن مورد نظر مانند سایز, رنگ, نوع و غیره را تعیین نمود.
‏در قسمت طراحی صفحه دوره های آموزشی با استفاده از یک رویه ابتدا با توجه به تعداد دوره ها که توسط متغیر )‏ ( i‏ نگهداری می شود جدول مربوطه پر می گردد که برای این کار از یک حلقه While ‏ استفاده شده است و برای اینکه طراحی زیباتر شود برای سطرهای جدول دو رنگ در نظر گرفته شده است , به همین علت دستورات ایجاد سطرهای جدول در حلقه While ‏ دوبار تکرار شده است که هر مرتبه یک رنگ برای سطر جدول انتخاب شده است و پس از ایجاد هر سطر جدول اندیس حلقه یک واحد افزایش می یابد . البته قبل از اجرای دستورات ساخت سطرهای جدول در قسمت دوم متغیر حلقه با تعداد دوره های آموزشی مقایسه می شود که اگر متغیر حلقه برابر تعداد دوره های آموزشی یا از آن بزرگتر است کنترل از حلقه خارج شود .
‏ بعد از اتمام ساخت جدول با توجه به تعداد نکات وارد شده یا به عبارتی تعداد اعضای آرایه Point ‏ که توسط متغیر (n)‏ نگهداری می شود قسمت دوم صفحه دوره های آموزشی طراحی می شود که ابتدا یک سطر با عنوان (نکات) داریم و سپس نکات مورد نظر در صفحه قرار می گیرد. برای قرار دادن نکات در صفحه از رویه ReplaceText‏ استفاده می شود در این رویه ابتدا فونت صفحه با توجه به مشخصات قلم که تعیین شده است تنظیم می شود و سپس متن درج می گردد .
‏مقالات

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x