دانلود مقاله شرکت پارس خودرو ۴۱ ص

دانلود مقاله شرکت پارس خودرو ۴۱ ص

دانلود مقاله شرکت پارس خودرو ۴۱ ص

دانلود-مقاله-شرکت-پارس-خودرو-41-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : ۴۱ صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

۱
‏فهرست عناوین:
‏مقدمه
‏درباره‏ شرکت‏ پارس خودرو
‏آشنایی کلی با سیستمهای خودرو
‏سیستم سوخت رسانی Fuel Delivery system
‏سیستم هوارسانی Air Delivery system
‏-سیستم جرقه زنی: Ignition System
‏واحد کنترل الکترونیک- سنسورها و عملگرها ECU- Sensors & Actuators
‏محفظه سوخت‏ ‏سپراتور- کنیستر
‏مراحل کلی مونتاژ خودرو
‏-سالن بدنه
‏سالن رنگ
‏سالن پرس
‏مراحل مونتاژ خودروی پراید
‏خط تریم
‏خط شاسی
‏خط روتوش WaterTest- RollTest
‏مراحل کنترل فرایندهای تولید و رفع ایرادات احتمالی
‏نگاهی به مشخصات محصولات شرکت پارس خودرو
۲
‏مقدمه
‏امروز صنایع اتومبیل در سراسر جهان بعنوان سود آور ترین صنایع مطرح بوده و این صنعت روز به روز پیشرفت می‌کند. در کشورهای در حال توسعه مانند ایران نیز صنعت اتومبیل نقش اساسی ایفا می کند که می تواند باعث رشد اقتصادی گردد. شرکت پارس خودرو به عنوا‏ن‏ قدیمی ترین کارخانه مونتاژ ‏اتومبیل نقشی مهم در صنعت خودروسازی ایفا می کند.
‏رشد و توس‏ع‏ه هر صنعتی باعث توسعه صنایع وابسته خواهد شد. شرکت پارس خودرو نیز در راستای همین اهداف گام ‏برداشته و امید است که به خودکفایی برسد. ‏خودروهای تولیدی شرکت عبارتند از: پرایدPK‏، رونیز، ماکسیما، پیکاپ،‏ و سرانزا.
‏دوران کارآموزی اینجانب در قسمت مهندسی تولید ش‏رک‏ت طی گردید، لیکن از قسمتهای دیگر شرکت مانند: سالن پرس و تولید بدنه ومونتاژ، روتوش و‏….‏ نیز بازدید کرده و اطلاعات کلی را کسب نموده ام.
‏مجموعه حاضر نگاه کوتاهی به شرکت پارس خودرو و آشنایی با خودرو و مراحل تولید آن است.
‏تاریخچه شرکت و خلاصه فعالیت های انجام گرفته‏:‏ این شرکت در سال ۱۳۳۵‏ به نام شرکت جیپ‏ به منظور واردات و فروش جیپ ویلیز آمریکایی تاسیس و پس از طی تکمیلی در سال ۱۳۳۸‏ تولید انواع محصولات جیپ را آغاز و در سال ‏۱۳۴۵‏ با احداث سالن پرس، ساخت قطعات و سالن سواری تولید انواع سواری را به موازات جیپ به محصولات خود اضافه نمود. این شرکت در سال ۱۳۵۲‏ به نام شرکت موتور جک (سهامی خاص) به ثبت رسید و همان سال پس از انتقال داراییها و تعهدات مربوط به نام شرکت جنرال موتورز ایران (سهامی خاص) تغییر نام یافت و به استناد موافقت نامه سازمان صنایع ملی ایران در سال ۱۳۵۹‏نام شرکت به پارس خودرو شرکت سهامی خاص تغییر نمود و در سال ۱۳۷۱ طبق مصوب مجمع عمومی صاحبان سهام‏ ‏و در راستای سیاستهای دولت سهام ‏شرکت ‏به سهام عام تغییر یافت. سهام شرکت ۱۰۰% ‏تابع ‏سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است.

 

دانلود فایل

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x