دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید

رای post

دانلود دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید , ورد دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید

      دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید,طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید,هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید,دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی ,گندم از گندم بروی,,,

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید

دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید

دانلود-طرح-درس-هدیه-های-آسمانی-سوم-ابتدایی-درس-19-گندم-از-گندم-بروید

همکار عزیز پایه سوم اگر میخواهید بهترین فایل طرح درس هدیه های آسمانی با موضوع درس 19 گندم از گندم بروید را با قیمت بسیار مناسب دانلود کنید با ما همراه باشید.این فایل طرح درس هدیه های آسمانی گندم از گندم بروید در تعداد صفحات 4 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس گندم از گندم بروید را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم گندم از گندم بروید انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس هدیه های آسمانی سوم درس 19 گندم از گندم بروید

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:4 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

1-تصویر یک دانش آموزی که در حال مطالعه و تلاش برای یادگیری است و دیگری در حال خوردن و خوابیدن، بازی و تماشای فیلم است. سپس بچه ها داستان هر کدام از تصاویر را تعریف کنند و از آن ها بخواهیم عاقبت این دو را حدس بزنند و در پای تخته بنویسند.

2-شعر «زشت و زیبا » می تواند بهترین شروع برای تدریس باشد.

3- نوشتن عبارت «مزرعه » روی تخته ی کلاس و پرسیدن این سؤال « مزرعه» شما را به یاد چه چیزهایی می اندازد؟ تا به حال شما مزارع کشاورزی را دیده اید؟

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس هدیه های آسمانی سوم ابتدایی درس 19 گندم از گندم بروید

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x