دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها

رای post

دانلود دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها , ورد دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها

      دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها,طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها,فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها,دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی ,راز نشانه ها,دانلود طرح درس,فارسی چهارم

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها

دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها

دانلود-طرح-درس-فارسی-چهارم-ابتدایی-درس-3-راز-نشانه-ها

همکار عزیز پایه چهارم با دانلود فایل طرح درس فارسی با موضوع درس 3 راز نشانه ها با قیمت بسیار مناسب در خدمت شما هستیم.این فایل طرح درس فارسی راز نشانه ها در تعداد صفحات 3 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس راز نشانه ها را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس فارسی چهارم راز نشانه ها انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس فارسی چهارم درس 3 راز نشانه ها

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:3 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

معلم متن داستان را به صورت رسا وشیوا خوانده و پرسش و پاسخ را ادامه می دهد. معلم به فراگیران می گوید کلمات و و واژه های جدید و … را مشخص کنند.

معلم با بازی های فکری دانش آموزان را وادار به فکر کردن می نماید. یکی از بازی های فکری کارت های تزبین هستند. (کارت ها را هم می توان آماده از بیرون تهیه کرد و هم می توان جلسه قبل به عنوان تکلیف به دانش آموزان داد که تهیه کنند مثال کارت های کلمات هم خانواده، یا مخالف، هم معنی و … یکی از دانش آموزان داور و دو نفر بازی را انجام دهند. داور (کارت پرسش را می خواند) و دو دانش آموز باید با دقت و سرعت عمل از بین کارتها، کارت پاسخ را پیدا کنند، هر کدام که در پایان کارت های بیشتری جمع نماید، برنده است.

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس 3 راز نشانه ها

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x