دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی

رای post

دانلود دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی , ورد دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی

      دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی,طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی,فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی,دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی ,پیراهن بهشتی,دانلود طرح درس,فارسی سوم ابتدایی

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی

دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی

دانلود-طرح-درس-فارسی-سوم-ابتدایی-درس-8-پیراهن-بهشتی

همکار عزیز پایه سوم بهترین فایل طرح درس فارسی با موضوع درس 8 پیراهن بهشتی با قیمت بسیار مناسب فقط و فقط از سایت ما دانلود کنید.این فایل طرح درس فارسی پیراهن بهشتی در تعداد صفحات 3 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس پیراهن بهشتی را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس فارسی سوم پیراهن بهشتی انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس فارسی سوم درس 8 پیراهن بهشتی

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:3 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

به هنگام شروع تدریس برای ایجاد انگیزه بیشتر به صورت نمادین یک رفتار ارزشی از خود نشان می دهیم و آن را به سیره حضرت زهرا (س) به عنوان الگو ارتباط می دهیم.

مرحله اول: قبل از شروع تدریس ابتدا مفاهیم کلی و اطلاعات جامعی را درباره ی شخصیت حضرت فاطمه (س) به صورت خلاصه به دانش آموزان ارائه می دهیم.

مرحله دوم: به بیان مطالب جزئی که در واقع مفهوم اصلی درس هستند (داستان پیراهن بهشتی) می پردازیم با این الگو ما از پیش سازمان دهنده ها بهره برده ایم در بیان مفاهیم درس می توانیم از روش سخنرانی پرسش و پاسخ بحث و گفتگو و یا نمایش فیلم و قصه گویی استفاده کنید.

مرحله سوم: با ارائه مثال به تحکیم و تثبیت مطالب می پردازیم مثلا داستان دیگیری از زندگی حضرت فاطمه (س) می گوییم و با سخنان و احادیث ایشان را مطرح می کنیم.

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 8 پیراهن بهشتی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x