دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش

رای post

دانلود دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش , ورد دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش

      دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش,طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش,فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش,دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی ,زنگ ورزش,دانلود طرح درس,فارسی سوم ابتدایی

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش

دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش

دانلود-طرح-درس-فارسی-سوم-ابتدایی-درس-2-زنگ-ورزش

همکار عزیز پایه سوم بهترین فایل طرح درس فارسی با موضوع درس 2 زنگ ورزش را با قیمت بسیار مناسب فقط و فقط از سایت ما دانلود کنید.این فایل طرح درس فارسی زنگ ورزش در تعداد صفحات 3 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس زنگ ورزش را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس فارسی سوم زنگ ورزش انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس فارسی سوم درس 2 زنگ ورزش

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:3 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

با طراحی یک بازی می توانیم دانش آموزان را دو به دو به روی هم قرار دهیم یکی از آنها کلمه ای را بگوید و دانش آموزان به کلمه ی مخالف آن اشاره کند.

سپس دانش آموزان در هر گروه جدولی مانند جدول کتاب طراحی کنند و عنوان را به جای تابستان و زمستان، دو واژه ی متضاد دیگر قرار دهند پس از تکمیل جدول را به تابلو بچسبانند تا اعضای گروه ها دیگر آن را ببینند و درباره ی آن اظهار نظر کنند.

بیاموز و بگو: در این فعالیت هماهنگی بین فعل و فاعل مدنظر است. دانش آموزان باید به این توانایی برسند که بین فاعل و فعل به لحاظ شخص و شمار تطابق ایجاد کنند نباید مفهوم شخص و شمار برای دانش آموزان توضیح داده شود این آموزش کاملا غیر مستقیم انجام می شود.

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس فارسی سوم ابتدایی درس 2 زنگ ورزش

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x