دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم

رای post

دانلود دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم , ورد دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم

      دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم,طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم,فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم,دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی, درس 12 پرچم,دانلود طرح درس,علوم دوم ابتدایی

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم

دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم

دانلود-طرح-درس-فارسی-دوم-ابتدایی-درس-12-پرچم

همکار عزیز پایه دوم در اینجا بهترین فایل طرح درس فارسی با موضوع درس 12 پرچم را با قیمت بسیار مناسب برای شما قرار دادیم.این فایل طرح درس فارسی پرچم در تعداد صفحات 4 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس پرچم را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس فارسی دوم پرچم انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس فارسی دوم درس 12 پرچم

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:4 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

برای ایجاد انگیزه قبل از آمدن فراگیران کلاس را با پرچم ایران تزیین وآماده می کنم (تا دانش آموزان کلاس قبل از ورود من به کلاس با این فضا در گیر شده و سوالاتی در ذهنشان پدید آید . بعد از انجام فعالیت های مقدماتی برای شور و اشتیاق بیشتر سرود ملی را از رسانه پخش می کنم و از فراگیران می خواهم بلند شوند و سرود ملی ایران را هم خوانی کنیم. بعد با طرح سوالاتی برای شروع درس دانش آموزان را در فرایند یادگیری درگیر می کنم . و از دانش آموزان می خواهم با مشورت وتبادل نظر با گروهایشان این سوالات را پاسخ دهند . 1 – پرچم ایران چند رنگ دارد؟2 -چه کسی سوگند پرچم را می داند؟ 3 -اهمیت پرچم هر کشور چیست ؟

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس 12 پرچم

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x