دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی

رای post

دانلود دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی , ورد دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی

      دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی,طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی,علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی,دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی ,انرژی الکتریکی,دانلود طرح درس,علوم چهارم

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی

دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی

دانلود-طرح-درس-علوم-چهارم-ابتدایی-درس-4-انرژی-الکتریکی

همکار عزیز پایه چهارم جهت دانلود بهترین فایل طرح درس علوم با موضوع درس 4 انرژی الکتریکی با قیمت بسیار مناسب با ما همراه باشید.این فایل طرح درس علوم انرژی الکتریکی در تعداد صفحات 7 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس انرژی الکتریکی را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس علوم چهارم  انرژی الکتریکی انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس علوم چهارم درس 4 انرژی الکتریکی

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:7 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

سنجش آغازین همراه با ایجاد انگیزه با هم انجام میگیرد. به این ترتیب که : تعدادی عروسک و اسباب بازی موزیکال با هماهنگی قبلی در نقاط مختلف کلاس و عکس باتری و لامپ و وسایل برقی، قبل از ورود دانش آموزان نصب می شود که سوالاتی در کنار عکس ها نوشته شده است. (سوالات در قسمت ارزشیابی آغازین ذکر شده است). ( با استفاده از الگوهای پیش سازمان دهنده)

گام اول : ارائه پیش سازمان دهنده:

با استفاده از تصاویری و وسایل بازی که دارای مدار الکتریکی هستند و در تابلو نصب شده و کارت موزیکالی که به در کلاس نصب شده و هنگام ورود نظر دانش آموزان به آن ها جلب می شود. ( ایجاد انگیزه) و پس از گروه بندی نماینده هر گروه یکی از آن ها برمیدارد و با هم گفت و گو می کنند.( تقویت هوش موسیقایی)

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس 4 انرژی الکتریکی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x