دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

رای post

دانلود دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی , ورد دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

      دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی,طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی,دانلود طرح درس سالانه,دانلود طرح درس سالانه قرآن ,دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم,دانلود طرح درس

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

دانلود-طرح-درس-سالانه-قرآن-دوم-ابتدایی

همکار عزیز پایه دوم در اینجا بهترین فایل طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی را با قیمت بسیار مناسب برای شما قرار دادیم.این فایل طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی در تعداد صفحات 4 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:7 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

طرح درس سالانه: قرآن                                   بسمه تعالی                                       سال تحصیلی:

دبستان:                                                        پایه دوم                                             آموزگار:

هفته عنوان فعالیت هدف مهارت  
اول هدیه های آسمان با کتاب قرآن دوم آشنا شوند و چگونگی احترام گذاشتن به قرآن را بدانند. به قرآن علاقمند شوند . آشنایی با الف کوتاه شده (مقصوره) انس گرفتن با قرآن و احترام گذاشتن به قرآن خواندن حروف قرآنی با ترکیب ( آ (یا) الف مقصوره)  
دوم آموزش لف کوتاه شده (آ) خواندن حروف الفبای قرآنی با الف مقصوره. آموزش اولین پیام قرآنی با رعایت آداب شمرده شمرده عبارات را بخوانند چگونگی اشاره کردن به صداهای بلند( آ) خواندن و معنی کردن پیام قرآنی و حفظ شعر مربوط به آن روان و شیوا عبارات را بخوانند و با اشاره بلد باشند.  
سوم علامت ساکن تشدید بتوانند ساکن را با توجه به مصوت قبلی بخوانند. عبارات قرآنی را روان و شمرده شمرده بخوانند. آموزش طریقه خواندن تشدید تشدید و ساکن را تشخیص دهند و بتوانند بخوانند. خواندن و در صورت امکان حفظ سوره فلق  
دانلود فایل

 

دانلود طرح درس سالانه قرآن دوم ابتدایی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x