دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

رای post

دانلود دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

فایل قابل ویرایش دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی , ورد دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

      دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی ,خروجی,طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی ,خروجی,ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی ,خروجی,دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی ,ماشین های ورودی ,خروجی,دانلود طرح درس,ریاضی سو,,,

توضیحات مختصر در مورد دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

دانلود-طرح-درس-ریاضی-سوم-ابتدایی-درس-3-ماشین-های-ورودی-_خروجی

همکار عزیز پایه سوم با دانلود فایل طرح درس ریاضی با موضوع درس 3 ماشین های ورودی _خروجی با قیمت بسیار مناسب در خدمت شما هستیم.این فایل طرح درس ریاضی ماشین های ورودی _خروجی در تعداد صفحات 4 صفحه با فرمت word و قابل ویرایش در سایت مدرسه فایل،در دسترس است و شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین فایل طرح درس ماشین های ورودی _خروجی را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.بسیار مفتخریم که سایت ما را برای دانلود طرح درس ریاضی سوم ماشین های ورودی _خروجی انتخاب کردید.

نام فایل:طرح درس ریاضی سوم درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:4 صفحه

قیمت فایل:8000 تومان

قسمتی از فایل:

معلم: در اختیار هر گروه یک ماشین حساب قرار می دهد و می پرسد وسیله ای را که در اختیار شما است چه نام دارد؟

شاگردان: برخی می دانند برخی نمی دانند.

معلم: بله بچه ها همان طوری که برخی از دوستان شما گفتند اسم این وسیله ماشین حساب می باشد. شما می توانید با این ماشین حساب جمع و تفریق کردن را انجام دهید. امروز می خواهیم یاد بگیریم با این دستگاه چگونه کار کنیم.

معلم: برای جمع کردن دو عدد بوسیله ماشین حساب ابتدا عدد اول را می نویسیم بعد علامت + را می نویسیم و بعد عدد دوم را می نویسیم حاصل جمع را خود ماشین حساب بدست می آورد. مثلا می خواهیم جمع 4+3 را با ماشین حساب انجام دهیم. برای کار با ماشین حساب ابتدا باید آن را روشن کرد (نحوه ی روشن کردن آموزش داده می شود) ماشین حساب را روشن کنید.

دانلود فایل

 

دانلود طرح درس ریاضی سوم ابتدایی درس 3 ماشین های ورودی _خروجی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x